فرهنگ و هنر

۶۹ دیدار با خانواده معظم شهدای امنیت به نمایندگی از دولت به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

با قرآن بنداء شهيد و امور آيثارگران سوداء با زادروز دخت محمد مطافه (ص) و روز زن 69 ديدار به دعيره از فيليت دولت ب عودية وازماز شهداي سهداي تنمس شد.

به رابوت عسنا، استانی مدیر و استداران و محمد علی زلفی گل وزیر ولوم، آبریک و تکیلیک، یسا زارعپور وزیر و کیں و تکلیکی، سید آهسان خاندوزی وزیر امور عکنیمی و کینہ، پیر حسین کولیوند ریس جمعیت هلال احمر، میثم لتیفی ریس عدیری و علی بهادری جهرمی سکنگو و دبیر فیلیت دولت و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عایشری ریس و ریس بیند شهد و امور آیثارگران سلام و پیام ریس پورمی را به کے کے کہ ہے
آیین دیدارها به دیدارها از فیلیت دولت در شرک کیشور و به عریت میلاد ب ساعدة حزرت فاتمه زهرا (س) و روز زن تمنز شد.

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید «پوریا احمدی» و شهید «سید فریدالدین معصومی»

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور خیریه با خانواده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با خانواده مهمترین شهید بسیجی مدافع امنیت دیدار و گفتگو کرد. شهید «پوریا احمدی» و شهید «سیدفریدالدین معصومی».
دوكتر سيد اميرحسين قاضيُزاده حشمي در آين ديدار با تعليقة ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، سلام مقام المعازم الرحمد و رياس جومر را به قديمة معازم شهدا كرد كرد.
دو فتح عصر روز 12 مهرماه 1401 در حمادة به شهدة رشيد، شهيد پوريا احمدي از بسيجيان تهراني بود كه براي مقابله با متجاوزين و ايجاد آرامش در منطقه پريزروز آمده بود.
دکتر سید فرید الدین معصومی متولد 1363 قم، از مدیران برجسته ایرانی حفظ قدرت و انرژی در غدیر، در 14 فروردین 1401 در یک حمله تروریستی درگذشت. او يكي از شهداي حملة تروریست داعش به حرم شاهچراغ (ع) در شیراز است.

ديدار رياس عمور عمور عديروي و عنبرامي و دولت با دولت با قديمة شهداي دفعن در قم
اثاثير رياس هومور و رياس امور امور ادترافية و عقوري و دولت سلام رياس هومور به تعليمات معازم شهداي ديکس و مدران شهيدان «مختارزاده» و «زاهدلويي» اعلام کرد.
میثم لطیفی دستیار رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کیشور در این دیدار با علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت به موضوع اطاعت از ولی فقیه و رعایت احترام پرداخت. برای پدر و مادر گفت: که خیلی ها در شوب بودند این شهدا مشاهل روشن کری و هیدا را بریا ما روشن کردند تا از سردرگمی و هیران بودن نجات کیمنیم.
پدر دانش آموز شهید حسن مختارزاده در این دیدار به حضرت زهرا (س) و حضور ایشان در فعالیت های اجتماعی و گروه های جهادی عشق و علاقه نشان داد.
پدر شهید زاهدلوی همچنین به برخی از ویژگی های بارز شهید پرداخت و گفت: مهدی همواره در فعالیت های مذهبی و جهادی فعال بود و همچنین علاقه زیادی به خدمت به خانواده های محروم و نیازمند داشت به طوری که در روزهایی که او برای درس خواندن و بحث مرخصی داشت، کار ساختمانی می کرد و درآمدش را به دست می آورد.
مدافع امنیت حسن مختارزاده به 21 سالگی رسید.
Mehdi Zaid Luiyi در دهم آنلاین ماه امسال در سن 20 سال به دهوت به دوده ناشناس در میدان امینی بیات جان خود را تقدیم نیزام اسلامی کرد.

دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در کنار خانواده شهید «آرمان علیوردی»
وزیر کے کے کے کے کے به رایت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ب عودیہ‌ معظم «آرمان علی‌وردی» دیدار و گفت‌وگو کرد.
عیسی زارع پور در آیین دیدار با فیلاد میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، سلام ریس جهور را به آئین گودیه موازم شهدا به این گودیه موازم شهدا.
وی کتباب به مدر شهید علی وردی گفت: خانه شما و سایر شهدا جایگاه مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
تلابه شهيد علي وردي در إتر شرحت شفرت از هماه اغتشاشکران در اکباتان مجروح و به هوستان شد و به شهدة رشيد شد. وی 21 ساله، دانشجوی دانشگاه آیت الله مجتهدی (ره) و از اعضای دانشگاه امام رضا (ع) حضرت محمد رسول الله (ص) تهران است.

دیدار ریس جمعیت هلال احمر با تعدید شهدای دیکستان/رشادت دفعان دیکران توطئه دوشمان راکتور کرد
ریس جمعیت هلال احمر به رایس سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن کیدار و گفتوگو کارد با کودیدهای وامزاز شهید دفعن سیستان “سید روح الله عجمیان” و شید “علی اسغر قورت بیگلو”
ــرحسین کولیوند در آیین دیدارها گفت: رشادت‌ها، فداکاری‌ها و آیثار دفعان و شهدای سکستان توطعه اخرید دوشمان علی کنگلو و نیزام اسلامی را کتور کرد.
وی ندور شدن توطائه اخرید دوشمان علی کنگله و نیزام اسلامی راسل رشادتها، فداکاریها و آثار دفعانو و شهدای دانستند و گفت: کهدا شهدا و آثار مقاوم والایی در پیشگاه المتعال دردان.
وی افزود: شهدا، چراغ هدایت و صدیق صدیق انسان هستند.
رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: ما همیشه در میدان‌های سخت همراه و پشتیبان اسلام، انقلاب و رهبری بوده‌ایم و هرجا دشمنان داخلی و خارجی این نظام را تهدید می‌کنند بدون اتلاف وقت وارد میدان می‌شویم. لحظه ای که کاری جز دفاع از خود نداریم.» ناموس و تقدر ین مرز و بوم نمی‌اندیشد.
در پیاین آیین دیدارها، ریس جمعیت هلال احمر کیشور براس این نیهاد را به طبل عین عین دیدارها به جودیه در شهدای والمقام آده کرد.
شهید سرفراز مدافع امنیت «سید روح‌الله عجمیان» دوازدهم آبان در ترایر آشوب ازادراه کرج-قزوین در سردی بهشت ​​سکینه کرج به دست آغتشاشکران به ترفی شهداد نایل آمد.
شهید «علی‌اسغر قورت بیړلو» نیز بسیجی فیکل ییک از بازی‌های لیری ریوگی بسیج شهر کرج تسوری عده‌ای اغتشاشغر به رفی شهید نایل شده است.

دیدار ریس رایس رایس منکرین کیشور با کیدید شهید «حسین تقیپور» در اسلامشهر
رياس عرض المزيد المحمولة كيشور با حوزر در منزل شهيد دفعن تعليقة «حسين تقي پور»، از سبحان ين شهيد والمقام تجليل كردن.
داود به نمایندگی از دولت و رئیس جمهور کشور با حضور شهید مدافع امنیت حسین تقی پور در اسلامشهر، روز همسر آن شهید را گرامی داشت و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت. المزید و تعریفة امروز کیشور و جمیعی اسلامی ما، از کودگذشتگی دلاور مدانو و ایظارگرانی آن شهید تقی پور است.
وی افزود: اگر ایثار و از خودگذشتگی توسط مدافعان و حراست در عرصه های مختلف جامعه فراهم نمی شد، آرامش و امنیت که امروز در سطح جامعه برقرار است، به وجود نمی آمد. עבור סתאיש ו שדינים ניסט، המעמה מא מדיון קון השידין ואלמקאן ואלמקאן ולמקאן ומקאן

در این دیدار که به نمایندگی از وزیر اقتصاد و دارایی و اعضای دولت مردم به ویژه آیت الله سیدابراهیم رئیسی و با مساعدت معاون سیاسی استاندار اجتماعی و رئیس بنیاد شهید و امور استان برگزار شد. خیریه اسلامشهر با اهدای یک جلد قرآن کریم به همسر شهید تقی پور تجلیل و قدردانی شد.
شهید حسین تقی پور که از شرکت پرسنل ایران خودرو و از بسیجیان حوزه بسیج کارگری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهرانی بزرگ و ساکن شهرستان اسلامشهر می باشد. متهرش به بدرقه همرزمان و هوزور پرشكوه اقشار بردين مردون فيلايتمدار و كنگلي شهرستان اسلامشهر تشييع و در غلزار شهداي امامزاده عقيل (ع) استراحت كرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا