عمومی

۴۸۹ کلاس درس در آذربایجان غربی به بهره برداری خواهد رسید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمدصادق معتمدیان بعدازظهر پنجشنبه در افتتاحیه مجتمع آموزشی، فرهنگی، تربیتی و ورزشی شهرستان خوی افزود: در برکی از ایندیکاهای دیکه و پورشه چون کامہ کے. کرانہ educação، کو کے

استاندارد عزربیان کربی با کیں به بیست و نهم استان از نازر سرانه فازی در کیشور گفت: در سرانه کمتر از 4.5 متر مربع به ازای هر دانش اوم بوده که کمتر از میانگین کیشوری بوده است.

وی با اشاره به برکات آخرین سفر کشوری و تصویب اعتبار ویژه 50 هزار میلیارد تومانی برای اسکان و عمران استان خاطرنشان کرد: تاکنون موفق به جذب 2200 میلیارد تومان از اعتبارات مذکور و 2300 میلیارد تومان شده ایم. تومان از دولت آموزش و پرورش این است که برای جذب این اعتبارات، مدیران دستگاه های مختلف توجه جدی داشته باشند.

استاندارد عزربین گربی برای تسریع نهضت درسرابی سازی در استان را نیز تداوم ورایت داوم والیفت دائوم وایفت

دولت همچنین از افتتاح چند مدرسه با 144 کلاس در هفته امسال خبر داد و یادآور شد: 156 کلاس تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید و 189 کلاس تا پایان سال 1401 در آذربایجان غربی افتتاح می شود.489 کلاس ها در طول سال تدریس خواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت ها برای جبران کسری ها در حوزه تعلیم و تربیت، افزود: به ارتقای شاخص های توسعه آموزش و پرورش در مناطق محروم و کم برخوردار توجه ویژه ای می شود تا شاهد رفع کمبودها باشیم. خلأهای آموزشی و برقراری عدالت آموزشی در سطح استان باشد

استاندار آذربایجان غربی همچنین با اشاره به اینکه آغاز تکمیل پروژه های نیمه تمام در استان است، گفت: با اختصاص اعتبار 3500 میلیارد تومانی ویژه افتتاح پروژه های هفتگی دولت در سال جاری شاهد 38 پروژه بودیم. افزایش چند برابری افتتاح پروژه های هفتگی دولت در سال جاری نسبت به سال گذشته.

دکمه بازگشت به بالا