اجتماعی

۳۱ هزار نوآموز قمی در پایه اول ابتدایی ثبت نام کردند

عسنا/قم عاشاء تعريف العربية دانشكل عدادة‌ و بروش استان قم، ايزه كرد: در حال حاضر هادر بتتن نام 31 هزاز نواموز بايه اول عليك استان و تعريف ها و كرديد هوزرشان در آل آنلاین ماه تمنز شده است.

مریم سادات پناهنده، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان قم گفت: در حال حاضر 31 هزار دانش آموز جدیدالورود در مقطع اول ابتدایی استان ثبت نام کردند و برنامه ها و آمادگی های آنها برای حضور آنها در ماه اول ماه به پایان رسیده است.

معاون آموزش و پرورش مدارس ابتدایی استان: در سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، تعداد نوآموزان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی با کا با کا به تعریف نواموزان بدو ورود به دبستان در کامل پویش “شوق کوق شور حسینی” که به عبترکی استان نمع کرد کرد کرد: حسن و ایما رضا (ع) منظف شده است، هدا از حتانگ آیین پویش علی. ‌سازی دانش بری‌وزر در کلاس‌های درس می‌به‌بری اوست.

پناهنده روزشمر در پویش را “اندیشه ورزی، سازندگی” فیلم شوری معلمان، “خانواده آقا، نسل حسینی” فیلم اولیای دانش آموزان و آبدا، “حال خوب درسه آنلاین حسینی” فیلم نواموزان بدو ورود به درسما و “شوق دیدار، عصر منتظر” . देन्ष्टेंट पायाय डूम ता श्ष्म तिप्ड

وی کرد: امروز بیستم شهریورماه اولیای نواموزان برنامه آموزشی به مدرت یک ساعت و نیم در کینت از دراسی از دراسی کردی و در کے کے کے دانش اومز payah اول در در دراسی دراسی.

معاون معلم آموزش و پرورش در ابتدای مدیریت آموزش و پرورش استان گفت: منتظر تعطیلات اول مهرماه هستیم و منتظر طرح «ساحل حسینی» هستیم.

پناهنده در پی این بیان کرد: تی وسید هی شورت کرد از هی شوری های شوریا معلمان و ولیای دانش در ردیف مدراسی از هداک این پویش و آن شور و شوک بری برای یک سال تشهیلی ایشتین کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا