استان ها

۲۲۵ زندانی جرایم غیرعمد در همدان آزاد می‌شوند

به گزارش خبرگزاری مجله لوکس استان همدان، علی شمس مدیرعامل ستاد دیه کشور از کسب رتبه نخست کشوری احکام اعسار محکومان مالی به همت ستاد دیه همدان خبر داد و گفت: به زودی تمامی ۲۲۵ زندانی جرایم غیر عمد استان همدان آزاد می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: آنچه که امروز بیش از هر چیزی زندانیان جرایم غیر عمد و خانواده‌های آنان بدان نیازمند هستند، فراهم شدن شرایط لازم پرداخت بدهی‌های آن‌ها به شاکیان و آزاد شدن و بازگشتشان به آغوش گرم خانواده است.

شمس درباره عملکرد ستاد دیه استان همدان نیز گفت: در عمده شاخصه‌ها، ستاد دیه همدان از میانگین کشوری بالاتر و بهتر است.

وی با قدردانی از حسن خانجانی موقر، دادستان و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان همدان، یدالله روحانی منش مدیرعامل ستاد دیه استان و دیگر اعضای این ستاد، تصریح کرد: بی تردید جذب کمک‌های مردمی و خیران نیک اندیش به دلیل اعتماد بالای مردم به این ستاد در همدان است، مردمی که برای آزادی زندانیان مالی سنگ تمام گذاشته اند.

مدیرعامل ستاد دیه کشور در ادامه با اشاره به نحوه مدیریت عالی قضات همدانی در موضوع اعسار نیز گفت: برتری در این شاخص، سبب‌ساز آزادی زندانیان بسیاری شده است.

شمس همچنین برای کمک مالی به منظور آزادی تمامی ۲۲۵ زندانی جرایم غیرعمد استان همدان قول مساعد داد و افزود: به میزان کمک‌های مردم استان برای آزادی این تعداد زندانی، ستاد دیه مرکز نیز کمک خواهد کرد به طوری که زمینه آزادی همه این مددجویان فراهم شود.

لازم به ذکر است، کسب این افتخارات برای ستاد دیه همدان در حالی است که استان صنایع بزرگ تولیدی ندارد که بتوان از کمک‌های مالی آنان بهره گرفت و به طور عمده ساختار اقتصادی همدان در حوزه‌های کشاورزی و خدمات است، با این وجود با پیگیری‌های تک تک اعضای ستاد و رایزنی‌های آنان با خیران، کمک‌های خوبی برای آزادی زندانیان جرایم مالی تاکنون فراهم شده است.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا