استان ها

۱۰ تابلوی بزرگ تبلیغاتی در محورهای اصلی لرستان نصب می شود

به گزارش روگر مجله لوکس لرستان، عطا حسن بور بایان آین خبر گفت: به منزور نصریف مسیرها و هدایات بیشتر توریستستان به جماعت لریستان با ساکیکی درون کل راهداری و حمل ونقل جدایی لرستان، 10 تابلو تبلیغاتی بزرگ در محورهای اصلی لرستان نصب می شود.

وی افزود: در نشست با مدیر و کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، راه را یکی از زیرساخت های مهم گردشگری در لرستان دانست.

حسن پور بیان کرد: در این روسلی در کیش موزوکهای آنتدین استمترکهای منتهی به توریسی توریسی در تسری جادهاها، در با واحدهای بین راهی غیرماز، صمحه راههای منتهی به جماعت توریسی و نه دیهی شد.

مدیر حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل جاده ای شهرستان لرستان نیز در این جلسه گفت: تاکنون کارهای خوبی در حوزه راه ها و محورهای گردشگری استان از جمله آبشار، تونل برفی، تونل برفی انجام شده است. و… است.

Şirwani ba biayan eksane din tsib tâbloh émeni din mah tsib bahare boud boud shirwani din tsibsi tsib tâblonha advergidit bir esas sistemas stipulations harrim jadda‌ha sādīm sādīm sādīm sādīm sādīm sādām sādām kal lērgātī kulturānī, tūrīsīm ve sineadis handis lerstan.

46

دکمه بازگشت به بالا