فرهنگ و هنر

یک دیدار سینمایی با محوریت کتاب

دبيركل و مديرون نهاد بلاقائيهاي كاميري كيشور با ريس ورايس سينماييم ديدار كردان كرد

به رابوت مجله لوکس، تقرا راکتی رشه، محدی رمضانی دبیرکل نهاد لهای بلاکی‌های کومیر کیشور به همر اسغر غودرزی آخاصیر دانهور کل تعریف بلاکی‌ها و بالعربی‌ها، محمدرضا حراتی اشید دبیرکل امور فلغانی بلاکی‌ها، روابط عمومی و امور بین‌الملل، میر عبداللهی، سید باقر. مدیر کتابخانه عمومی و زهرا جعفری مشاور رسانه ای با محمد خزایی رئیس سازمان سینمایی کشور دیدار کردند.

در این نشست محمد خزایی مدیرعامل سازمان سینمایی با اشاره به اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی و اهمیت کتاب در توسعه و ارتقای فرهنگ عمومی گفت: از ظرفیت های جاهل استفاده کنیم. مردم در این دو حوزه به نفع ما هستند.

خزاعی با یکی به سیمتاها در کیشور و کمری استماری آن با دیر روستانی روگه کرد کرد: از کے کہے کے کہے

وی کردی داد: کتاب و بلاکی با سینام پینت ناکسستنی درد کیمـتوانم با یکوته و پردهای شـهیں، پیک بین آین دو بکش را بکش را کرد.

مدیر سازمان سینمایی کیشور با بیان کیبان کے کے کے کیمی کیشور را دردان از کیمای کیمی کیشر است کاترنشان شاکت: نیاد لیکایہہ۔ہے کے در آیین در آئین باین با کوبہ کہہےہےہ.

خزAAی beh فیelm فیelm کیmی ddr bیشtnahahی کیشwr ، رویکرد به سینما را در مراکز کتابخانه تقویت کنید و این موسسه را در رویدادهای مهم مانند جشنواره Fajr chearn intentionा अधा कहा है گیرد किब گیرد किब گیرد किब گیرد

رياس المزيد سينامعيد در پي در پيد دبيركل نهاد بلاكي‌هاي پاموري است كه از كلادي‌هاي سنامعيت بري مي‌شود كه از كلادي‌هاي سنامعيت اين نياد با بهري‌وري سينامي مي‌شود گفت: در برامه مي‌توادن با نازر بـه شـيـر كـيـره.

خزاعی بریداد داد: نهیاد بلاکی‌های کامیری از کیمانگران یکیدک و مفتشر به کتابتبیل سفیران کتاب‌وانی و یکهی‌ها.

دبيركل مؤسسه بلاكي‌هاي كوميري كيشور دبيركل نهاد بلاكاي كوميري كيشور سبل رافعاني رابوتي از كترنس بلاكي‌اي كيشور گفت: نهاد بلاكيه به بهاء به از كستردگي و سبرائي در كرج اول و در عسياد در رتنا دارد. در حال حاضر بیش از 2000 و 7000 کتابخانه در سراسر کشور از آن استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه نهاد کتابخانه های جنب مساجد و مدارس یکی از گسترده ترین کانون های هنری کشور محسوب می شود، افزود: از این رو می توان از ظرفیت کتابخانه در زمینه آموزش، نمایش فیلم، مشارکت بهره برد. در جشنواره ها و لوکیشن های فیلم

رمضانی با یک با کی با تعریف کسترافتی در نیاد بلاکی در کرونه و استانهای کیشور در استانهایی که کیمینا شیدند میتوانم از بریا کران فیلم و سینمای کنم کرد.

کیشور با اشاره به برنامه‌هایی چون کتاب‌های سینمایی، گزیده‌ای از فیلم‌های آماده‌سازی سازمان برای تولید مشترک، همکاری در رویدادها و جشنواره‌های فرهنگی و تئاترهای مشارکتی این سازمان به ناوگان سینمایی، گزارش و پیشنهاد رئیس سازمان سینمایی برای انتخاب سفیران کتابخوانی از میان فریک‌های سينامعی سرامی کرد.

دبيركل مؤسسه بلاقاي‌هاي كاكرينشان ساكت: ما به ديگران و فرهان كتاب‌كواني در كيشور و در آين راستا مي‌توانم از كيمة كينامي و كيمايي‌هايم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا