ورزشی

گل‌محمدی: پیکان اسیر تجربه پرسپولیس شد

سرمربی پرسپولیس می‌گوید پیکان تیم شایسته‌ای نشان داد اما اسیر تجربه تیمش شد.

به گزارش مجله لوکس، یحیی گل محمدی پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل پیکان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: هواداران با حضورشان شور خاصی به این دیدار دادند. بازی راحتی نبود. نیمه اول را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. در ادامه پیکان خوب کار کرد و دو، سه موقعیت خوب هم خلق کرد. می‌توانستند نیمه اول را برنده از بازی خارج شوند. پیکان تیم شایسته‌ای است و من این تیم را باکیفیت دیدم اما اسیر تجربه بازیکنان ما شد. توانستیم در نیمه دوم تسلط خوبی روی بازی داشته باشیم و حوصله خوبی برای حمله به خرج دادیم. در فشار حملات، حریف را دچار اشتباه کردیم و توانستیم به گل برسیم.

او ادامه داد: بازیکنان ما امروز نشان دادند که کیفیت خوبی دارند و برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. بازیکنانم شایسته تقدیر هستند و خوشحالم از اینکه باعث افتخار هواداران قرار می‌شوند. خوشحالم که سه امتیاز را کسب کردیم و به هدفمان رسیدیم.

ادامه دارد…

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا