عمومی

گزارش علیه کی‌روش – مجله لوکس

در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2014 گزارش هایی از سوی برخی نهادها به وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال رسید که ایران و قطر با آن برخورد کردند.

به روگر عسنا و به نقل از ورزش, سرمربی تیم ملی ایران در بکشی از کارکای اخریش در واکاوی کیکس، یک قسه قصه قریدی را به زبان اعدر. و گفت يك روز قبل از يكي از محموله محموله تميم ملي، وزير در جمع بازي بازي بود كه كيروش شولمت اين بازي را فركته كرد.

با اینتراح آین بخش از صاحبان کیروش کیروش ها تیز شد و غومهزنی ها به سمت کیپری رفتند کیروش حداقل با دو وزیر سرتشت که برتنش است. اولين اسم مسعود سلطاني‌فر، وزير اسبق ورزش و سپس محمود گودرزي، والين وزير سرتھه هدايت حسن روحاني و نيز در دوره مزريت خود عليني و به تحصيل كي‌روش به‌فرد کود، علي کيروش و دهايش مواضعي و تند.

اما حقيقة اين است كه مجرا به هيككدام از اين دو وزير برنمي‌غدرة است. ساعتی پیش در گفت‌وگویی با علی کفاشیان، ریس پسین فیدرین فوتبال، کارده آیین سلما از و سوال کیمدیم. با تعليق به هذا به ثون قوي، اين موضوع مربوط به دوران رياست فدراسيون فوتبال و اولين همكاري او با رئيس فدراسيون فوتبال ايران است. “اما هرگز اتفاق نیفتاده که وزیر این صحبت را در جمع بازیکنان مطرح کند و این موضوع صحت ندارد اما چنین اتفاقی افتاده است.”

کافاشیان ادامه می دهد: در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2014 پس از نامه نگاری مهدی رحمتی از تیم ملی ایران، شایعات مختلفی مبنی بر بازگشت وی به تیم ملی مطرح شد و در نهایت آقای کی روش، رحمان احمدی به عنوان بازیکن معرفی شد. دروازه تیم واقعی.

کافاشیان می‌گیوید: «در مورد این موضوع صحبت نکردم، اما هیچ وقت به آن گوش نکردم، زیرا فکر نمی‌کردم این خبر صحت داشته باشد و به سرمربی تیم ملی اعتماد کردم، اما من در گفتگو با آقای دکتر در مورد این موضوع با شما صحبت نکردم. (البته مشخص نیست که این تحلیل توسط یک وزیر شخصی انجام شده باشد یا اینکه او به سادگی این خبر را به حساب من منتقل کرده است).

وزیری که کفاشیان از آن ساحبت می‌کند، محمد عباسی، آخرین وزیر ورزش دوره درهسته‌همهوری محمود احمدی‌ناد، است که اوکا سوکا ایران به جام جهانی 2014 در دوره او را داد. زمانی که ایران با سه پیروزی مقابل قطر، لبنان و کره جنوبی به عنوان تیم اول گروه با کارلوس کوروش برای اولین بار به جام جهانی رسید.

کفاشیان می‌گوید: «انتشر آئین تشکه سترس ایکی را بری ما در پی داشت; در عین حال قطر نیز در آن رقابت ها خوب ظاهر شد و شرایط شکست را داشت اما در نهایت این تیم ملی ایران بود که از فرصت محدود خود استفاده کرد و با سه پیروزی در بهترین ها به جام جهانی صعود کرد. مسیر.”

باد از یک دوره، ایران در دو دوره متوالی دیر نیز به جامه جانهی کرده است; 1 بار با کارلوس کیروس و 1 بار با اژدها و جالب اینجاست که حالا کارلوس کیروس برای سومین بار در جام جهانی سوم به فوتبال ایران بازگشته است.

نکته جالب این است که مدت زمان این نامه‌ها در فوتبال ایران نیز گذشته است و دیگر کسی دنبال شایعات و موضوعاتی از این دست نیست.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا