حوادث

کشف ۲۳۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران

فرمانده انتظامی استان تهران از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهر تهران و کشف 230 میلیارد ریال انواع قاچاق.

به گزارش مجله لوکس، سردار کیوان ظهیری اظهار داشت: با اجرای طرح مرحله ای ارتقای امنیت اجتماعی محله، با هدف مبارزه با سارقان جرایم خشن، پولشویی و کشف کالای قاچاق در 6 شهر در سطح شهر. غرب استان تهران 113 دستگاه خودرو در 72 ساعت گذشته توقیف شد.موتور سیکلت کشف شد.

فرمانده امور اداری غرب استان تهران گفت: پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگی مقام قضایی با اجرای بیش از 285 دستور قضایی، 780 نفر دستگیر و 402 نفر نیز سارق و سارقان بودند. سارقان گفت: راستائي عقلاء آين قرآ 11 باند بزرگ به سرقت رفت و 356 سکه اموال مسروقه کشف شد.

سردار الظهیری با اشاره به کشف 63 کیلوگرم مواد مخدر گفت: در اجرای این طرح 126 خرده فروش و قاچاقچی دستگیر و 270 معتاد متجاهر به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مقام ارشد آنزمی با بیان کنک در آیکن این پاک ۷ قزبه سلاح غرم شد، تشریح کرد: کاشف ۶۳ للمہ سلاح سرد از دیر آنکیںهای این پاک بود.

فرمانده قرب استان تهران با حق به کاشف 230 میلیارد ریال انواع کالای تقلبی توضیح داد: در آیین راستا 900 هزار لیتر سوک سکشف شد.

بنابر بازی بازی کابری پلیس، سردار ثهیری همچنین در پایان کاتیرنشان کرد: ۴۲ نفر به اتهام تخریب نظم و امنیت به طور کلی و درگیری گروه‌هایی از مردم از سطح ۶ شهرستان در غرب استان تهران دستگیر شدند.

است; با تعريف تعمير شده تعليم تحميل شده به مقام جدا شده است

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا