اجتماعی

کریمی فیروزجایی: حذف معلمان مهرآفرین از رتبه‌بندی مغایر با قانون شناخته شد

يك عصب هيات رياسه مجلس شوراي اسلامي گفت كه، هيات ترجمة و علايق دولت مسوبات با لغاني مجلس، تعليم المعلمان مهرآفرين از ايين نامه رنتاب‌بندي معلمان را مغاير قانون يامناء داد و بر آن اساس بايد اينها نيز تشكيل نشوند.

به روبوت عسنا، علی کریمی فیروزجایی، به شرک استمین پریں این‌نامه این‌نامه این‌نامه قوان نیزام رنگه‌باندی معلمان در هیأت تعلیف مجلس شورای اسلامی، گفت: هیأت تعالیم مسوبات مجلس از لئوکدانان علی و بسابکه است. تحق نازر انها بشکی از این نامه رتندبندی مغایر کونون این است و بید اسلام می شود.

وی تصریح کرد: بر اساس دیدگاه وی، بررسی و اجرای مصوبات دولت با قوانینی که در شورای اسلامی تشکیل می شود، عبارت «اجرای رتبه بندی منوط به تکمیل استخدام طبق قوانین و مقررات است. خواهد بود” نحوی اسلاه شود که در هیات معلومة شود عرض المزید آذا بر اساس نازر هیات، این نامه این‌نامه این‌نامه این‌نامه کونون رتنگ‌بندی معلمان شمال معلومان پاک مهرآفرین نیمی‌شود، مغایر کونون است و باید اسلام شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین گفت: با توجه به روند اصلاح این آیین نامه، این بخش از این آیین نامه باید به طور رسمی توسط رئیس مجلس به رئیس جمهور ابلاغ شود. بنابراین دولت باید آئین نامه را اصلاح و مجدداً مورد بازنگری قرار دهد.» برای بررسی به شورا ارسال شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا