اجتماعی

“کردکوی” شهر بدون کودک کار/ رشد ۴ برابری بودجه شهرداری کردکوی

مجله لوکس/گلستان شهردار كردكوي با بيان عقد يكيك از كونت پيستيف شهرداري كردكي است، كردكوي را مي‌توان كرد را شهر بدون كردگان كار كرد، كرد

ابراهیم جرحانی در گفت و گو با خبرنگار کردستان گفت: شهر کردستان در حوزه خدمات شهری و نظافت در وضعیت نامناسبی قرار دارد.

وی از بهبود ساختار داخلی و نیروی انسانی شهرداری کردستان خبر داد و افزود: متأسفانه شهرداری کردستان در این زمینه وضعیت ناخوشایندی داشت و اتوماسیون اداری در شهرداری کردستان اجرا شد که باعث افزایش سلامت نظام اداری و شهروندان شد. می توانید به بخش نگاه به کار خود را به راحتی مراجعه کنید

شهردار کردستان با بیان اینکه اجرای پروژه های شهری به گونه ای انجام شد که پروژه ها بر اساس نیاز مردم پیاده و عملیاتی شود، گفت: بیش از دو کمتر شد و در فازی کوب و ستاندر مرد رباست مردم کار کرد. کریپت.

جرجانی با بیان اینکه وضعیت ترافیکی در برخی نقاط از جمله میدان انقلاب نامناسب است، شهر کردستان بدون چهار راه است، گفت: چهار راه اول با چراغ راهنما با امکانات لازم در میدان انقلاب کردستان ایجاد می شود. و همچنین چهار راه دوم به زودی کردکوی می شود

وی با بیان کانه های فارگی از دیر کانه های فارحی بود از دیر کامه ما در کردکوی بود، بیان کرد: در همین راستا خانه فارگوی جوان در کردکوی اهدا شد و احدید دومین خانه فارغین نیز در دست ساخت است.

شهردار کرد با بیان اینکه بودجه شهر کردستانی ۱۴۰۰ و ۲۵ میلیارد تومان بوده که در زمان ورودش حدود ۱۰ میلیارد تومان بوده است، گفت: بیش از تعهد انجام شده است.

جرجانی با بیان اینکه بیش از 12 میلیارد تومان بدهی شهرداری کردستان به پیمانکاران و پنج میلیارد تومان به صندوق مردمی را تسویه کرده ایم، تاکید کرد: بودجه شهرداری کردستان در سال 1401 با رشد 4 برابری همراه بود و به 100 میلیارد تومان رسید که این رقم در 30 میلیارد و 71 درصد بودجه سرمایه ای در بودجه سرمایه ای است و 29 درصد بودجه جاری است.

وی بزرگترین نقطه ضعف شهر کردستان را آسفالت عنوان کرد و گفت: 141 هزار مترمربع راه خاکی در شهر کردستان وجود دارد و 160 هزار مترمربع از سطح معابر این شهر نیاز به حفاظت دارد که برای بهبود این وضعیت نیاز است. به تور کیر به پیمانکار شرکی شد تا هفت هزاز تن اسفالت غرم شود به تور کر به پیمانکار سهدری شود شود.

شهردار كردكوي افزود: در مجموعه امسال 10 هزار تن الاسفالت در ستور 70 هزاز متربع در كردكوي هم داشت كه با تجميع ها، قديم آن به 15 ميليارد تومان مي‌رسد; با این اقدامات یک سوم سطح شهر آسفالت می شود و بیش از 40 جاده روکش و آسفالت می شود.

جرجانی با بیان اینکه پرداخت حقوق پرسنل و نیروهای شهرداری کردستان به روز شده است، تصریح کرد: خوشبختانه یکی از نکات مثبت شهرداری کردستان عدم فعالیت کودکان است به طوری که می توان این شهر را به عنوان شهر بدون فرزند اعلام کرد. تكدیغران نیز از دیر كردن پیستیف شهر كردكوی است و با حوضه در معابر می‌بینیم كه از تكدیگران مبرا است.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا