اقتصادی

کاهش ۶۵ درصدی سود بانک تجارت و تداوم عملکرد هزینه ساز هیات مدیره

بانک تجارت در گزارش ۹ ماهه ۱۴۰۲ خود در حالی موفق به شناسایی ۵۵۷۰ میلیارد تومان سود خالص شده که در مقایسه با عملکرد این بانک در پایان تابستان امسال با کاهش با اهمیت ۶۵ درصدی مواجه است.

به گزارش مجله لوکس، این بانک در گزارش ۹ ماهه خود موفق به شناسایی ۲۵ تومان سود به ازای هر سهم شده که نسبت به عملکرد شش ماهه امسال با کاهش ۱۰ تومانی مواجه است.

گزارش ماهانه وتجارت در آذر ۱۴۰۲ نشان می دهد این بانک در مقابل کسب ۸,۰۶۸ میلیارد تومان درآمد عملیاتی با هزینه های عملیاتی ۶,۳۰۸ میلیارد تومانی مواجه شده که در نهایت خالص تراز خالص عملیاتی بانک در این ماه را به رقم ۱,۷۶۰ میلیارد تومان رسانده است.

میانگین تراز خالص عملیاتی ماهانه بانک تجارت تا پایان آذرماه مبلغ ۲,۶۹۷ میلیارد تومان بوده که به این ترتیب تراز خالص عملیاتی این ماه نسبت به میانگین تراز خالص عملیاتی ماهانه با کاهش چهار درصدی مواجه است. 

گفتنی است؛ مجموع تراز خالص عملیاتی بانک تجارت بدون احتساب سود (زیان) حاصل از مبادلات ارزی و سایر درآمدها و هزینه های عملیاتی در سال مالی جاری تا پایان آذر ۱۴۰۲ مبلغ ۲۴,۲۷۶ میلیارد تومان بوده است.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا