اجتماعی

کاهش محسوس دما در تهران تا فردا / تداوم بارش برف و باران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان طی چند روز آینده آسمان ابری، کاهش محسوس دما، بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش مجله لوکس، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی چهار روز آینده با گذر متناوب امواج بارشی وضعیت جوی استان آسمانی نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران، مه و وزش باد در نیمه‌شمالی استان بارش باران و برف و در ارتفاعات بارش برف گاهی کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در نیمه‌جنوبی استان در بعضی ساعات به‌ویژه یکشنبه شب و دوشنبه شب(۲۴ و ۲۵دی) وزش باد شدید مورد انتظار است.

در روز سه‌شنبه (۲۶ دی) آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

از امروز تا صبح شنبه کاهش دما به‌ویژه در نیمه شمالی استان و در روزهای یکشنبه تا دوشنبه افزایش نسبی دما و دوشنبه شب کاهش محسوس دما در سطح استان مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای ۱۱- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۳ دی‌) نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعت‌ها بارش پراکنده و وزش باد با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (۲۴ دی‌) ابری در بعضی ساعت‌ها بارش باران گاهی وزش باد شدید  با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

گروه تحریریه اجتماعی

پژوهشگر مسائل اجتماعی با تمرکز بر تحولات سیاسی و نقش آن در جامعه. مقالات کوتاه و تحلیلی درباره مسائل سیاسی فعلی.
دکمه بازگشت به بالا