چگونگی درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال / افزایش سطح پوشش بیمه‌ای دندانپزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: در بحث درمان کودکان زیر ۷ سال فراتر از نظام ارجاع عمل می کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده‌ایم.

به گزارش مجله لوکس، دکتر حسین فرشیدی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این پرسش که آیا درمان کودکان زیر ۷ سال در بیمارستان های دولتی باید از طریق نظام ارجاع باشد، اظهار داشت: کودکان معمولا یا از طریق اورژانس و یا به دستور پزشک متخصص در بیمارستان بستری می شوند بنابراین به شکلی ارجاع صورت می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه همه افراد فاقد بیمه بر روی تخت بیمارستان بیمه می‌شوند، گفت: در بحث درمان کودکان زیر ۷ سال فراتر از نظام ارجاع عمل می کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده ایم.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، فرشیدی یادآور شد: دکتر عین اللهی زمانی از درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال خبر دادند که ما در منطقه خودمان شاهد قتل عام کودکان و مادران مظلوم فلسطینی توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی هستیم.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از این مصاحبه درباره پوشش بیمه ای خدمات دندان پزشکی از افزایش سطح آن خبر داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا