عمومی

پیش بینی برگزاری مراسم اعتکاف در ۱۰۰ مسجد استان البرز – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام والمسلمین مهدی ولایی برحق در گفت وگو با خبرنگار آنلاین، ضمن عرض تبریک حلول ماه رجب گفت: فعالان و خدمتگزاران حوزه اعتکاف در استان البرز همچون سال‌های گذشته آمادگی برگزاری این حرکت دینی را دارند و فضای مساجد را برای برپایی اعتکاف آماده کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی های لازم و ثبت نام اولیه مراسم اعتکاف در حال انجام است، از اعلام آمادگی بیش از ۵۰ مسجد در استان البرز به منظور برگزاری این مراسم و نیز اطلاع رسانی برنامه اعتکاف خبر داد و گفت: پیش بینی می‌شود در نهایت این مراسم در ۱۰۰ مسجد البرز برگزار شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز اعتکاف را عبادت تمدن ساز دانست و عنوان کرد: با توجه به علاقه و اشتیاق عاشقان اعتکاف برای حضور در خلوت عاشقانه با خالق هستی، از تمام زحمتکشان حوزه فرهنگ دعوت می‌کنم بهترین امکانات و تمهیدات را فراهم و به خوبی از معتکفان میزبانی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ولایی برحق با تاکید بر اینکه تقویت اعتکاف‌های دانش آموزی اولویت فعالان فرهنگی باشد، اظهار کرد: تاکنون حدود ۱۵ مسجد برای اعتکاف دانش آموزی در استان البرز اعلام آمادگی کرده‌اند که پیش بینی می‌شود تا پایان دی ماه به ۳۰ مسجد افزایش یابد.

دکمه بازگشت به بالا