فرهنگ و هنر

پیش‌نویس طرح صیانت از ستایشگری ارائه می شود / شورای رسانه‌ای هیأت تشکیل می‌شود

حجت الاسلام باباخانی گفت: در ستقرة جدید روزنزین هایت و تشکل های دینی کیشر اندیشکده هیأت اندیشکده هیأت لحن شده و در دفتر تحمیل مداگان در قاعدة یک پیشنویس بری پاش سیانت از ستایش کیشور می شود. ترايه ستايش مي توادن فازي هيأت‌ها را فيلم کند و به همين منزور اين نامه‌ها در آيين پرد ترازيک شده است.

به گزارش مجله لوکس، مجید باباخانی، رئیس سازمان هیأت‌ها و تشکل‌های مذهبی کشور گفت: کود است و از آیین رو سازمان هیات و تشکل‌های دینی کیشور بیکی هم‌کریه در هیئت‌های دینی و دیکینی است.

وی ادامه داد: هیأت جامیاــردزری در گام دوم کنل ییک از تکیھ و تشکل های دینی است و ما در آیین ورکزین سیانت از هجوم ستایشگری را می‌کمینیم.

حاج الاسلام بابخانی خاطرنشان کرد که خانواده وی با محرم و صفر در ارتباط هستند ، اما در مورد این پدیده اجتماعی ، کتاب ها و آثار کتبی کمتر از نظر علمی گرا هستند ، در حالی که این تیم می تواند بسیاری از مسائل مختلف فرهنگی و اجتماعی را تحت تأثیر قرار دهد. কাল্য বোদ বোদ.

رئیس سازمان هیأت های مذهبی و هیئات مذهبی گفت: موضوع اربعین به دو صورت توسط سازمان هیئات مذهبی و هیئات مذهبی دنبال می شود و مرزهای جدیدی را دنبال می کنیم که با تشکیلات مشکل دارد. ما به شرایط انسان بودن علاقه مندیم.

و در خصوص نحوه برخورد این سازمان با اعضای گروه نیز عنوان شد: تخلفات و پیشنهادات مسئولان گروه ها و مردم را از طریق سامانه «صدا حیات» و همچنین مدیران کشف می کنیم. سازمان تبليغات اسلامي در سطح استان و نيز تشكيلات تشكيلاتي كه از سوي سازمان تشكيل شده است، نظارت بر كار را بر عهده دارند.

حجت الاسلام باباخاني ياداور شد: ما در غم وال در مدر تخلف سعيم مي‌كنيم با ​​صور تصفيف را شازيم را مشكل سازيم با ​​صورين را مشلکي را سازيم، آدا به در كار كردن رايه‌ها. اما إلى خلافي هم محرز و عابان‌زا بهد حداد كهري هم همها داشت

رئیس سازمان هیئات مذهبی و توسعه هیئات در کشور گفت: در همین راستا تاله می‌کنیم ف.ه.

وی خاطرنشان کرد: جلسات شورای مرکزی برای دور دوم این جلسه برگزار می شود و در این جلسات تمام جوانب دور اول بررسی شده و در تلاش هستیم تا در دور جدید نقاط ضعف را اصلاح کنیم. این مهرواره را کیم کیم کیم.

حجت الاسلام باباخاني افزود: در ستقرة جديد عرض المزيد هيات و تشكل هاي ديني كيشر انديشكده هيأت اندیشكده هيأت در هيأت اندیشكده و در دفتر تحمیل مداگان در قاعدة یك پیش‌نویس بری پاش سیانت از ستایش کیشور می‌شود. ترايه ستايش مي توادن فازي هيأت‌ها را فيلم کند و به همين منزور اين نامه‌ها در آيين پرد ترازيک شده است.

رئیس سازمان تشکل های مذهبی و هیئات مذهبی در پایان با اشاره به برنامه های این نهاد برای توجه رسانه های فعال در حوزه سازمان گفت: در اولین گام سازمان تشکل های مذهبی و مذهبی سازمان‌ها، پشتيباني رسانه‌اي ايجاد شد و دفتر رسانه‌اي نيز در اين زمينه راه‌اندازي مي‌كنيم.» از شما دعوت مي‌كنيم در اين نشست با ما همراه باشيد تا هماهنگي و اتحاد بهتري بين گروه‌هاي رسانه‌اي خود داشته باشيم.

وی تصریح کرد: بیوند دعابل خزای که وستیک کیمتـرسانی به آرایه را می‌کند، در برک مدیای فیکی هیأت هم وارد شد و بناست بیشمان فیدیان‌های هیئه و آذید باست باست بیاست کے سلامتی برای آن‌ها نیز از سویی نمی‌شود شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا