پیام فراجا به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران

فرماندهی انتظامی کشور در پیامی سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فرماندهان و کارکنان آن تبریک گفت.

به گزارش مجله لوکس، در متن پیام فرماندهی انتظامی کشورمان برای سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: «دوم اردیبهشت ماه از سوی معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) مزین به نام نهاد مقدسی شد که قدرتمندانه همپای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و در راستای اقتدار کشور همواره در عرصه‌های گوناگون خوش درخشید. این نهاد انقلابی، کارآمدی خود را در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در عرصه‌های پیشرفت و آبادانی به منصه ظهور رساند.

پاسداران مقتدر با تاسی از مکتب سرور و سالار شهیدان درس آزادگی، مقاومت، شجاعت و شهادت را به نیکی آموخته‌اند و با حضور باصلابت در سال‌های پر افتخار دفاع مقدس در برابر جنگ نابرابر دشمنان، در عرصه‌های مختلف جهادی و سازندگی نیز بازوی توانمند دولت و مردم ولایت مدار بوده‌اند که نشان دهنده اوج عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نقش بی‌بدیل و تعیین کننده این نهاد انقلابی در کنار دیگر نیروهای مسلح کشورمان در حوادث سرنوشت ساز کشور به ویژه در تولید و گسترش قدرت در عرصه‌های دفاعی و امنیتی که نه تنها موجب امنیت و آرامش ملت بزرگ ایران شد بلکه جمهوری اسلامی را به یک قدرت بازدارنده جهانی تبدیل کرده است و همچنین میدان داری در عرصه‌های عمران و سازندگی و محرومیت زدایی و … بخشی از توانمندی‌های عزت آفرین این نهاد مقدس به شمار می‌رود.

فرماندهی کل انتظامی کشور ضمن گرامیداشت شهدای گرانقدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سردار دل‌ها، سیدالشهدای جبهه مقاومت اسلامی سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، امیدوار است همواره شاهدحضور پرشور و حماسی پاسداران قهرمان کشور در عرصه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی باشیم.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا