استان ها

پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهرکرد

به رابوتی ازیران کابرآنلاین استان چهارمهال وبختیاری، ریاس‌ و عدند شوری اسلامی شهرکرد در پی پیراز شیراز شراز شهراد و مرجور شدان جومی از زایران و هموطنان بی‌دفع در حرم متاهر حضرت شاهچراغ (ع) با سدرو پیامی ین کی تصمیم براانگیز.

شرح تسليت به آين است:

بسم الله الرحمن الرحيم

ولا تحْسبنّ الّذین قطلواْ فی سبیل اللّه امْواتًا بلْ احْیاء عند ربّهمْ یرْزقون.

حادثه تروریستی در شهر حضرت شاهچراغ علیه السلام رخ داد که با تعلم به شهید درمند بی دفعة یران اسلامي روشر غرب، بر دير فيرة بليد دوشمان كوردل ​​نيزم و جهومري العلامي را ساخت.

دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و عوامل مزدور آنها همواره تلاش می کنند تا این گونه تحرکات تروریستی را به وحدت امت اسلامی برسانند و با دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کشور بدانند. بود.

زحمتکشان و تفرقه افکنان بدانند ایران مهد دین اسلام است، دلیرمردان، دلیرمردان، دلیرمردان، دلیرمردان، دلیرمردان، دلیرمردان، ایثارگران، هرگز ذره ای تهدید علیه دین و مقدساتشان نیست. و ملت و در این راه مقدس شهادت فیض عظیم الهی و رستگاری جاویدان را می دانند.

همله بزدلانه تروسیرها به حرم متاهر حزرت شاهچراگ علیه السلام که منجر به شهداد و مجروح شدان جمعی از زایران و هموطنان جازیمان در شیراز شد مایه آفرگو و تالم همگان هردید.

اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای محترم اسلامی شهرستان، ضمن عرض تسلیت به رهبر انقلاب اسلامی، دولت و ملت ایران، خانواده خاص شهدای جنایت تروریستی و عموم مردم انقلاب، ثابت کنیم که انقلاب و ملت شریف و نجیب ایران توانایی لطمه زدن به نظام جمهوری مقدس اسلامی را ندارند و صهیونیست‌های بین‌المللی و زحمتکشان بدانند که تا آخرین قطره خون خود از ایران دفاع خواهند کرد. ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تحت رهبری فرزانه جمهوری اسلامی ما پیشرو هستیم و هرگز عقب نخواهیم نشست.

مصطفی حیدری
ریاس شوری اسلامی مرکس استان
بختیاری و بختیاری

48

دکمه بازگشت به بالا