پیام تبریک رییس سازمان انرژی اتمی ایران به مسعود پزشکیان 

انرژی اتمی | پیام تبریک

محمد اسلامی در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رییس‌جمهور منتخب ملت ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش مجله لوکس، متن این پیام به شرح زیر است:  

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که از رهگذر حضور حماسی و متعهدانه ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی، برگ زریّن دیگری به کارنامه پرافتخار ایران و ایرانی افزوده شد و به یمن برگزاری عزتمندانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، موجبات خشنودی و دلگرمی دلبستگان به آرمان‌های اصیل و جاودان انقلاب شکوهمند اسلامی فراهم آمده است؛ برخود واجب می دانم تا پیشانی سپاس و ستایش به درگاه پروردگار سبحان بسایم و سلام و درود بی پایان خود را به پیشگاه ملت تمدن‌ساز ایران تقدیم نمایم.

بدون تردید، برگزاری سالم انتخابات ریاست جمهوری در یک بازه زمانی کوتاه و اجرای موفقیت‌آمیز این فرآیند، مرهون راهبری‌ها و هدایت‌های پدرانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی است که مانند همیشه در برهه‌های حساس و سرنوشت ساز این سرزمین، مایه آرامش و عامل وحدت‌بخش ملت سرافراز ایران هستند.

اینجانب ضمن عرض تبریک به منتخب گرانمایه ملت بزرگ ایران، جناب آقای مسعود پزشکیان و آرزوی موفقیت روزافزون برای این دلباخته صادق مکتب امیرمؤمنان (علیه آلاف التحیه و الثناء) یاد و خاطره شهید بزرگوار، حضرت آیت الله رئیسی و سایر شهدای خدمت را گرامی می‌دارم و همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از درگاه حضرت احدیّت، مسألت می‌نمایم تا به برکت انفاس قدسی آن امام همام و دیگر شهدای دشت نینوا، رییس جمهور منتخب و دولت جدید جمهوری اسلامی ایران را در مسیر خدمت صادقانه به ایران اسلامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدّظله العالی) موفق بدارد و باران رحمت و عنایت خویش را بر امت اسلامی به‌ویژه ملت قدرشناس و حماسه ساز ایران نازل فرماید. بمنّه و کرمه

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا