حوادث

پوشش بیمه‌ای تشییع کنندگان پیکر شهید جمهور و یارانش/ شعب کشیک بیمه فردا فعال هستند

طبق اعلام بیمه مرکزی، آحاد مردم حاضر در مراسم وداع با پیکر شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی و همراهانش تحت پوشش بیمه حوادث گروهی قرار دارند. همچنین شعب کشیک شرکت‌های بیمه فردا فعال هستند.

به گزارش مجله لوکس، بیمه مرکزی ضمن ابراز تاثر شدید جامعه بیمه گران از فقدان رئیس جمهور انقلابی و محبوب، با تاکید بر مسولیت اجتماعی این صنعت اعلام کرد: برای آحاد مردم حاضر در مراسم وداع با پیکر رئیس جمهور – شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی و همراهانش در سراسر کشور، بیمه حوادث گروهی صادر می‌شود. شایان ذکر است صنعت بیمه در سال‌های اخیر پوشش‌های بیمه‌ای متناسبی را برای مناسبت‌های عظیمی مانند راهپیمایی اربعین، ۲۲ بهمن و مراسم حج تمتع ارائه داده است.

فردا شعب کشیک شرکت‌های بیمه فعال هستند

همچنین با توجه به تصمیم هیأت دولت مبنی بر تعطیلی سراسری روز چهارشنبه (دوم خردادماه ۱۴۰۳) شعب کشیک شرکت‌های بیمه برای ارائه خدمت به مشتریان فعال هستند.

در این رابطه، محمود حق وردیلو – معاون نظارت بیمه مرکزی – طی نامه‌ای به شرکت‌های بیمه ابلاغ کرد تا به منظور ارائه خدمت رسانی مناسب به هموطنان و سهولت دسترسی آنان به خدمات بیمه‌ای شعب کشیک خود را برای روز چهارشنبه (دوم خرداد) اعلام کنند.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا