فرهنگ و هنر

پخش مستقیم تلویزیونی جشن بزرگ امام رضایی‌ها

شبکه تهران جشن بزرگ امام ‌رضایی‌ها را که به مناسبت میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) جمعه (۲۸ اردیبهشت‌ ماه) در تهران برگزار می‌شود، به صورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می‌دهد. 

به گزارش مجله لوکس، این جشن خانوادگی روز جمعه از میدان هفت ‌تیر تا میدان ولیعصر (عج) از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برپا می‌شود و شبکه تهران سیما با استقرار واحدهای سیار در دورتادور میدان ولیعصر (عج) و همچنین برپایی استیج تلویزیونی در شمال غربی میدان (پایین دیوارنگاره)، تصاویر این جشن را بصورت زنده و مستقیم پوشش می‌دهد. همچنین با استقرار چند دستگاه واحد سیار در طول مسیر، از میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر (عج) مسیر راهپیمایی نیز تصویر می‌شود. 

ویژه برنامه جشن بزرگ امام رضایی‌ها در چند نوبت از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از شبکه پنج پخش می‌شود.

حضور گروه‌های سرود اسراء، احسان و زهرائیون، کارشناسان مذهبی، گروه‌های نمایشی و استند آپ کمدی، گروه‌های هنری ویژه کودکان و نوجوانان و برخی هنرمندان و خوانندگان در این برنامه تدارک و پیش‌بینی شده است. 

همچنین مخاطبان بعد از اذان و نماز مغرب و عشاء، جشن بزرگ امام رضایی‌ها با اجرای صابر خراسانی در شبکه تهران همراه می‌شوند.

در این بخش از برنامه، شاهد اجرای گروه نقاره‌زنی، پخش صلوات خاصه امام رضا (ع)، مدیحه‌سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و… خواهیم بود.

انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا