ورزشی

پاسخ شایعه محرومیت داور دربی؛ غیبت بنیادی‌فر تا پایان نیم‌فصل!

موعود بنیادی‌فر که روز پنج‌شنبه هفته قبل قضاوت دیدار پرسپولیس و استقلال در مسابقه معوقه هفته پنجم لیگ برتر را برعهده داشت و روز سختی را حتی با وجود استفاده از سیستم وی‌ای‌آر پشت سر گذاشت و هجمه زیادی را از سوی هر دو تیم متوجه خود دید، تا پایان نیم‌فصل داوری ندارد.

داور دربی 102 که پس از این مسابقه بار سفر به سمت عربستان بست تا یک بازی در لیگ دسته اول این کشور را قضاوت کند، در سه هفته پایانی دور رفت لیگ برتر قضاوت هیچ دیداری را برعهده نخواهد داشت.

موعود بنیادی‌فر پس از دربی در لیگ یک عربستان قضاوت خواهد کرد و پس از آن‌هم به قطر می‌رود تا در جام ملت‌های آسیا به عنوان نماینده داوری فوتبال ایران قضاوت کند.

در این شرایط شایعاتی مبنی بر محرومیت داور دیدار پرسپولیس و استقلال صحت ندارد و او به دلیل حضور در لیگ یک عربستان و پس از آن‌هم جام ملت‌های آسیا در لیگ برتر قضاوت نمی‌کند.

۲۵۸ ۲۵۸

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا