پاداش برای مدالها درخور شخصیت ورزشکاران بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، امیر حسین محتشم با اشاره به مراسم تجلیل از مدال‌آوران با حضور ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، رؤسای فدراسیون‌ها و چهره‌های ورزش کشور گفت: امیدواریم این روند هر روز بهتر و پویاتر شده و بتواند ملی‌پوشان و مدال‌آوران را نیز در جهت برافراشتن پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران در میادین بین‌المللی تشویق و ترغیب نماید.

رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: ضمن تقدیر و تشکر از کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان خبر از اصلاح پاداش ملی‌پوشان را دادند و از بابت قهرمانی بازی‌های آسیا نیز به ملی‌پوشان ساحلی قول پاداشی درخور شأن ایشان دادند.

محتشم افزود: تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران، نشانگر اراده راسخ دولت سیزدهم برای توجه به قهرمانان و حل مشکلات و چالش‌های آنان است. جامعه ورزش، قدردان این مهربانی و حضور است و باید اذعان داشت که این سطح از حمایت و همراهیِ عالی‌ترین مقام اجرایی کشور با این قشرِ تأثیرگذار، هرگز در تاریخ ورزش کشور سابقه نداشته است.

رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر افزود: این قهرمانان، شیرزنان و شیرمردانی از جنس شجاعت و پایمردی‌اند که با وجود کمبودها و مشکلات، لحظه‌ای از تلاش برای افتخارآفرینی و شاد کردن دل مردم دست نکشیدند و هرگز دست نخواهند کشید.

محتشم افزود: تلاش آنان مجاهدتی است که به فرموده امام راحل (ره)؛ اجرش کمتر از اجر رزمندگان نیست.

شایان ذکر است در این مراسم از ۱۵۱۷ ورزشکاران المپیک، قهرمانی جهان، بازی‌های آسیایی، قهرمانی آسیا و مدال آوران پارالمپیکی تجلیل به عمل آمد.

دکمه بازگشت به بالا