استان ها

ویژه برنامه‌های ایام فاطمیه در کانون‌های منتخب مساجد استان اردبیل اجرا می‌شود

مجله لوکس/اردبیل مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه ویژه برنامه‌های مختلف عزاداری و سوگواری در کانون‌های منتخب مساجد استان اردبیل اجرا می‌شود.

به نقل از روابط عمومی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، مصطفی آمون، گفت: همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام فاطمیه ویژه برنامه های مختلف عزاداری و سوگواری در کانون‌های منتخب مساجد استان اردبیل اجرا می شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: برگزاری مجالس عزاداری و سوگواری و ایستگاه‌های صلواتی و فرهنگی در سطح محلات از مهم‌ترین برنامه‌های این ایام است.

وی خاطرنشان کرد: برپایی محافل انس با قرآن کریم، پایگاه‌های قرآنی و پاتوق‌های نوجوانانه با محوریت موضوع ایام فاطمیه از دیگر برنامه‌ها است.

آمون اظهار کرد: نشست تخصصی سبک زندگی ایرانی – اسلامی با الگوگیری از حضرت فاطمه زهرا (س) نیز در کانون‌های منتخب تخصصی خواهران، از دیگر برنامه‌های تربیتی و سیره‌شناسی با حضور فعالان کانون‌های مساجد خواهد بود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان افزود: نصب پرچم‌های ایام فاطمیه و پشت‌نویسی ماشین‌ها در ایستگاه‌های صلواتی ایام فاطمیه از دیگر برنامه‌های بچه‌های مسجد است که همزمان با ایام فاطمیه اجرا می‌شود.

آمون اضافه کرد: مشارکت در استقبال، تشییع و خاکسپاری ۹ شهید گمنام در سطح استان از دیگر برنامه‌های است که فعالان کانون‌های مساجد به صورت خاص به آن پرداخته اند و آئین‌های وداع با شهدا و شبی با شهدا را برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا