ورزشی

وقت کُشی نوعی تکنیک است/ بازیکنان جوان پرسپولیس عالی بودند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، صلاح زکریا در نشست خبری پس از دیدار با پرسپولیس در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا که با برتری تیم الدحیل به پایان رسید، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از هم تیمی‌های خود تشکر کنم، پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و بازیکنان جوان این تیم بسیار عملکرد خوبی داشتند.

او در خصوص وقت تلف کردن بازیکنان الدحیل در این دیدار گفت: وقت تلف کردن هم یک نوع تکنیک است و بعضی اوقات لازم خواهد بود که دست به چنین کاری بزنیم. اگر جای دو تیم عوض می‌شد به نظرم پرسپولیسی‌ها هم این کار را می‌کردند.

دروازه بان الدحیل در پاسخ به این سوال که با حضور بازیکنان بزرگ در آسیا سطح مسابقات لیگ قهرمانان بالا رفته است یا خیر، گفت: همه دیدند که در عربستان با حضور بازیکنان حرفه‌ای چه اتفاقی افتاده ولی در این رقابت‌ها باید با همه تیم‌ها رقابت کنیم و پس از سال‌ها بین سطح الان و سطح آینده تفاوت زیادی خواهد بود. حضور بازیکنان حرفه‌ای برای همه خوب خواهد بود ولی در این رقابت شما باید با همه مبارزه کنید.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا