بین الملل

وزیر کشور: آسیب‌های اجتماعی را نمی‌توان نادیده گرفت

وزیر کشور: آسیب‌های اجتماعی را نمی‌توان نادیده گرفت

احمد وحیدی تاکید کرد: باید ضعف‌ها و نواقص الگو‌های مداخلات در حوزه آسیب‌های اجتماعی شناسایی و بر طرف شود.  

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا،  احمد وحیدی وزیر کشور در یکصد و شصتمین جلسه شورای اجتماعی کشور تاکید کرد: باید ضعف‌ها و نواقص الگو‌های مداخلات در حوزه آسیب‌های اجتماعی شناسایی و بر طرف شود.

احمد وحیدی در ارتباط با طرح مجتمع‌های شوق زندگی تاکید کرد: برای این الگو ضرورت دارد یک شیوه نامه یا دستورالعمل تدوین و متولی آن مشخص و نیز برای مراحل توسعه آن هم برنامه‌ریزی شود.

وی افزود: مجتمع شوق زندگی، الگوی جدیدی برای پوشش افراد آسیب دیده جامعه و حمایت از آنان به‌ویژه کودکان است که اولین بار توسط دادستانی مشهد راه‌اندازی شد و اخیرا در چند شهر کشور این الگو به اجرا در آمده است.

وحیدی خاطر نشان کرد: در این مجتمع‌ها کلیه نهاد‌های مرتبط از جمله بهزیستی، شهرداری، دادستانی و سایر نهاد‌های مرتبط در یکجا حضور داشته و به امور آسیب دیدگان رسیدگی می‌کنند.

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا