بین الملل

واکنش وزارت امور خارجه به برخی از ادعاها در محتوای رایزنی تلفنی وزیران امورخارجه ایران و سوئد

واکنش وزارت امور خارجه به برخی از ادعاها در محتوای رایزنی تلفنی وزیران امورخارجه ایران و سوئد

یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، برخی از ادعاهای منتشر شده در مورد محتوای رایزنی تلفنی اخیر وزیران امور خارجه ایران و سوئد را رد و آن را شیطنت رسانه‌ای در جهت منافع رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش مجله لوکس، یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال مجله لوکس  پیرامون مطالب منتشر شده در برخی رسانه های فارسی زبان معاند درخصوص محتوای گفت‌وگوی اخیر توبیاس بیلستروم، وزیر امور خارجه سوئد با حسین  امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، ضمن رد اتهامات بی اساس وارده علیه کشورمان اظهار کرد: در گفت‌وگوی وزیران امور  خارجه دو کشور، درباره برخی مسائل دوجانبه، حوزه‌های مورد علاقه و موضوعات کنسولی بحث و تبادل نظر شد.

این منبع تاکید کرد: آنچه که در خبرهای منتشر شده از سوی برخی رسانه‌های معاند آمده، مورد تایید نیست و به نظر می رسد اینگونه فضاسازی‌ها شیطنت رسانه‌ای در جهت منافع رژیم صهیونیستی و انحراف اذهان عمومی در قبال جنایات گسترده و وحشیانه این رژیم در قبال مردم مظلوم فلسطین است.

انتهای پیام‌

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا