اجتماعی

واکنش استاندار به دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان

مجله لوکس/گلستان استاندارد گلستان به حواشی دستگری یکی از مدیر شهر گرگان به تکیں کوکوه رشوه رشوه نیشن داد.

آلی موهام Занганые осре мороз шанбе 12 سپتامبر 2018 در گفتگو با خبرنگار گفت: ما در برخورد با فساد خط قرمز نداریم، همه به مردم خیانت می کنند و می خواهیم امیدوار باشیم و منتظر باشیم تا بدون آسیب زندگی کنند. “خودم را به شما معرفی می کنم.

وی با بیان اینکه با هیچ فردی آشنایی نداریم، گفت: با هیچ فردی آشنایی نداریم.

استاندارد گلستان اضافه کرد: همه عرض المتقلف به های کاسین کے در دولت ردولمی بر کھیلی تیکی می زیدید کرد، بدانند هیک افترافی با احدی و در برابر فساد، در کرید ما کرید و کرید برایت بود.

Занганы оз мужчинская компания، دستگاه قضایی دقیق و قاطع استان قدردانی کرد و یادآور شد: به استثنای انصاف و همه جوانب به پرونده مدیر شهری رسیدگی می شود و تاکید بر این است که در مبارزه با فساد نه تنها مربوط به شخص خاصی است و در کل نسبت به این موضوع علاقه خاصی به ایشان دارم و در جلسه امروز همایش به همه استانداران اعلام کردیم که این مهم است.

به رابوت عسنا، تیا دراین کاکر دستگری یک از مدیروس شهری گرگان به تکیں دوزوه رشوه های کیدی به همیر دادت.

ماجرای این اتفاق را مدیر شهر گرگان با کشف سکه های طلا به عنوان باج گزارش کرد و در توضیح جزئیات این ماجرا گفت: این مدیر تصمیم به کشف 100 سکه طلا گرفت، مشکل یکی است. پرونده ای که در قسمت حقوقی دستگاه بود مشکل داشت با جمع آوری 27 سکه طلا از مسئول خارج شد و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا