عمومی

هشدار درباره بن‌بست طرح دارویار

به کورگ نیب‌رییس انجمن داروسازان ایران: «در صورت ادامه این وضعیت (حق مصرف‌کنندگان مواد) می‌توان داروی خوب را در سطل زباله گذاشت و اگر این‌طور باشد مردم از افزایش مواد مخدر متضرر می‌شوند. قیمت و دو برابر شدن قیمت داروها.

به رابوت مجله لوکس، دکتر سیدعلی فاطمی، نایبـریس انجمن داروسازان ایران، در کاکے با کھیں خراسان به‌شدت از تامین مجوهرین بابت بردہ‌نکردن حق داروخانه گلایه‌مند است. او برا به بن‌بست‌ یودین به درووار علی‌ها می‌دهد: «برای کے کے کے

فاطمی ادامه می دهد: در حال حاضر حدود سه ماه از شروع طرح داروخانه می گذرد و بیمه جمعی یک ریال بابت بدهی داروخانه پرداخت نکرده است و آنچه در این مدت پرداخت کرده مربوط به بدهی داروخانه بوده است. نیمه دوم سال 1400. اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، امکان خرید داروی خوب وجود دارد و در صورت توافق برای خرید آن، افرادی هستند که به دلیل افزایش قیمت متضرر می شوند و تا زمانی که قیمت داروها دو برابر شود. بر آنها فشار خواهد آمد.»

فاتیمی گفت: «اکنون بکشی از داروخانه‌ها دیگر تندینی به رویینی به دروزین بیشمه‌های به ردوم آنها را ندارند. چراکه داروخانه، این داروها را که با قیمت شهریور 100 به مردم می‌فروشند، خوش آن به قیمت‌های افزایش‌یافته ج زوسیون است. این در حالی است که یکی از مسئولان برنامه و بودجه سازمان قبل از شروع طرح دارویی قول داده بود که مابه التفاوت دارو را ظرف 72 ساعت به داروخانه ها پرداخت کنیم. هر 72 لیوان با 72 لیوان پرتاب می شود 3 ماخ هون اشیای املاک و مستغلات تاریخی و تامینی.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا