بین الملل

هشدار انگلیس درباره «هدف قرار دادن» شخصیت‌های برجسته توسط روسیه و چین

رئیس سرویس اطلاعات داخلی سرویس انگلیسی امروز (سه شنبه) هشدار داد که روسیه، چین و سایر کشورهای خارجی «سیاستمداران خصوصی و بازرگانان انگلیسی را هدف قرار می دهند».

بر اساس این گزارش، «کن مک کالوم»، مدیر سرویس اطلاعات داخلی بریتانیا به بلومبرگ گفته است که MI5 به مردم در زندگی عمومی در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن ایمیل و ارتباطات تلفن همراه کمک می کند.

به گزارش اسپوتنیک، وی افزود: «ما نمی توانیم مسئول جستجوی نظارتی برای ارتباط با افرادی باشیم که در نظام سیاسی کار می کنند. স্ট্ত্যান্ডান্ডান বিরিক্তানা ইস্যান ক্র্যান ক্র ক্র্তে দ্র্দান্দ্য্ত্যা ».

Mak Kalom بیان کرد: سریوسهای ایندیکا بویژه چین تاکتیکی را بری کریں بای کہہے کے کے ہے ہے ہے کے ہے ہے ہے ہے ہے

به گفته رئیس اطلاعات انگلیس، تاکتیک ها شامل استفاده از شبکه اجتماعی «لینکدین» یا صدور دعوت نامه برای سفر به خارج از کشور با تمام هزینه های پرداخت شده است.

در هذا که آن مقامة عرض المزيد يا ديلي براي کردان روسيا به قيشوري از کيشورش نيريدند کردي رايديلي براي کرديلي براي کردان روسيا به کيشورش کرد از کيشورش کرد کرد را علي سدها دولمات روسي کرد کرد کرد کردا را عليا سدها روسي دولمات از ک. روستونی کہے ہے

این در حالی است که دیپلمات های روس اساساً پس از آغاز عملیات نظامی در اوکراین در حالی که طبق معمول در کشورهای اتحادیه اروپا مشغول به کار خود بودند، اخراج شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا