بین الملل

نیروهای مقاومت فلسطین با تصویر حاج قاسم رژه رفتند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مجله لوکس، رزمندگان «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، عصر امروز (چهارشنبه)، با تصاویر سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در غزه رژه رفتند.

رژه بزرگ نظامی گروه مقاومت سرایا القدس به مناسبت سی و ششمین سالروز تأسیس این گروه مقاومت در نوار غزه برگزار شد.

 در این رژه جدیدترین سلاح‌ها، موشک‌ها و پهپادهای گروه سرایا القدس به نمایش در آمد. در مراسم امروز همچنین ۶۰ گروهان که به نام شهدای سرایا القدس و محور مقاومت مزین شده بودند، حضور داشتند.

خبرنگاران عربی با انتشار تصاویری در فضای مجازی تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در این رژه که بزرگترین رژه تاریخ مقاومت در غزه لقب گرفته، رصد کردند.

 

 

 

در این رژه همچنین موشک‌های «القاسم» به نمایش گذاشته شدند؛ موشک‌های قدرتمندی که به میمنت نام و یاد سردار سلیمانی، القاسم نامیده شده‌اند.

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا