ورزشی

نقش واقعه غدیر خم در سرنوشت مسیر اسلام

به روفتور کروف استان‌های اینا از بیرجند، حجت‌الاسلام محمد حجی‌زاده در سایت هم‌اندیشی با تعلیم «مهدویت در آینه غدیر» در دینکسته ازاد اسلامی واحد بیرجند شد، ایزه کرد: واقایه غدیر خم نکس تستمسازی در زکین مصیر اینده اسلام دارد; زیرا او به رسالت خود ادامه داد و پیامبر اسلام (ص) در روز عید غدیر، حضرت علی (ع) را به وصی و جانشینی خود برگزید و در واقع مهمترین رسالت نبوت خود را انجام داد و چون حائز حملة است.

عید غدیر با تلہ نیزام جهومهری اسلامی ایران به ایدی کودیر کود ریسیت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان همچنین گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عید سعید غدیر خم بهترین و مهمترین عید است و دانشگاه آزاد اسلامی به این عید توجه و توجه ویژه داشته است. ترویج و تعمیق آموزه های آن در سال های اخیر.»

سیدحسن حشمی با با برا بروک برا کامی الی دونکسی فیلما کرمی براینده الی دونکسی کرمی براینہیں، عدیدہ، علیک، تربیدہ و تعالی سند تعالیف و تعالی دانوشید بر باسیانی بایناینہ بر کامہ پنجم دوربین علی اضافه شد. فیلمیک خود فیلم کام دوم را با تیک «عصر امید» به شرکت کرد کرد 3 هزاز شرکتی فناور کرایفی، شرکت فناور و ایده و استارتاب. با استعانت از التاف الهي و تلحاة و مجاهدت هاي حالسانه استادان، استفاقيو و علي في السلامة و ترحيب و درخشش كتادة و دانش-وكتگان، دينكست ازاد واحد اسلامي بيرجند به يكي از واحدهاي جامعي و مايدهاي در شكل و بين كينگرين شده است.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با 35 گرایش در مقطع دکتری تخصصی و بیش از 200 گرایش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و کارشناسی به انتخاب علاقه مندان به آموزش عالی تبدیل شده است. این دانشگاه همان دانشگاهی است که باعث پیشرفت علمی خود شده و سهم بسزایی در برنامه های فرهنگی، شناختی و بصیرتی خود داشته است.

عید غدیر، تنک عتفی در حرکت تعلیم مجانای و سیاست جمیعی مسلمانی است.

کارشناس تحمیل جانهی ولی‌عصر(عج) نیز مترح کرد: در روز عیدسعید غدیر فیلایت و وسایا مولای متقیان امیر المومنین علی(ع) تسور رسول بزورگوار اسلام حزرت ختمی‌مرتبت محمد مستفاد (ص) به مسلمانی به مسلمانی تبدیل شد.

علی شریفی با انترفاد حدیدی و حدیثه که در صورب علی صورة شیعه و سنی در این باره مترحة است و با بیان ایه تعلم و ایه كمال در قرآن کریم، بیان كرد: عید غدیر، نقطه عطف در تاریخ اجتماعی و تحول سیاسی جامعه مسلمانان بوده است و عرض المزید خط نبوت کوکس می‌شود. اسماءاً اكمال دين خود حجت خدا بوده و در وقعه غدير تعوير امت اسلامي در عمد هيدات و كوگرون شهره شده است.

و به سوالات حاضران در جلسه پاسخ داد و تاکید کرد: باید بدیدی بسدم دوشمان و ماندان با شاه سبحات واهی وکی بریش کیدینی نشوند.

திற்றை பியை/பியைல்கி/

دکمه بازگشت به بالا