عمومیکسب و کار برتر

نحوه نصب تاچ پنل هوشمند

تاچ پنل هوشمند چیست ؟

تاچ پنل هوشمند به عنوان سیستم مرکزی خانه عمل میکنند و بخش های مختلف خانه اعم از ، سیستم سرمایش و گرمایش همچون ،سیستم پخش موسیقی، سیستم امنیتی و دزدگیر ، قفل های دیجیتال و … را از طریق یک رابط ساده و زیبا ارائه میدهد که علاوه بر کنترل سیستم های خانه ، میتوانید سناریوهای مختلفی را برای خانه خود تعریف کنید. برای مثال سناریو صبح که در هنگام بیدار شدن و فعال کردن سناریو ، موسیقی مناسب پخش شود ، چراغ ها روشن شود و پرده ها کنار برود یا در هنگام خروج از خانه سناریو امنیت خانه را فعال کنید.

تاچ پنل هوشمند یکی از محصولات دکوراتیو خانه نیز محصوب میشود که با ست کردن دیگر محصولات خانه می توان زیبایی خانه را دوچندان کرد.

برای مثال می توان تاچ پنل را با ‌و به راحتی ست کرد و این مجموعه کنار هم یک دکوراتیو بی نظیر را برای منزل به ارمغان می آورد.

طریقه نصب تاچ پنل هوشمند چگونه است ؟

تاچ پنل هوشمند غالبا روی دیوار نصب شده و از نظر ظاهری به دو دسته روکار و توکار تقسیم میگردند.

تاچ‌ پنل‌‌های توکار داخل دیوار نصب و حاشیه ای در اطراف آن وجود ندارد و فقط یک صفحه لمسی هوشمند دیده می‌شود بنابراین در پروژه هایی که از قبل برای نصب آن برنامه ریزی و محل مناسبی در نظر گرفته شده، پیشنهاد میگردد.

اما تاچ پنل‌‌های روکار دارای یک استند هستند که روی دیوار نصب و تاچ پنل روی آن قرار میگیرد و حاشیه پنل لمسی در اطراف آن وجود دارد و در تمام پروژه ها قابلیت نصب دارند.

خانه هوشمند خانه ای است که تجهیزات در آن به صورت هوشمند و یکپارچه مدیریت می‌شوند. از متداول‌ترین امکانات خانه هوشمند می توان به کنترل روشنایی هوشمند، سیستم نورپردازی، سیستم پخش موسیقی، سیستم کنترل دما و سرمایش و گرمایش هوشمند، سیستم اعلام سرقت هوشمند و… اشاره کرد

چرا تاچ پنل های فراهوش ؟

مدل های جدید تاچ پنل فراهوش دارای سیستم اندروید هستند و امکانات زیادی را به مخاطب میدهد ،

تاچ پنل فراهوش نیازی به باتری ندارند و به صورت مستقیم به برق متصل شده و ازطریق کابل شبکه و وای فای به اینترنت متصل می شوند و امکان مدیریت و انتقال اطلاعات رامی دهند

تاچ پنل های فراهوش در دو مدل 10 اینچی و 7 اینچی ارائه میگردند .

مدل 10 اینچ تاچ پنل فراهوش، امکانات کامل برای مدیریت خانه را در اختیار شما قرار خواهد داد و همراه با سیستم عامل اندروید که قابلیت استفاده از اپلیکیشن را نیز دارد.

تاچ پنل مدل 7 اینچ علاوه بر اینکه تمام قابلیت های مدل بالا رو به شما ارائه میدهد مجهز به آمپلی فایر و کنترل هوشمند موسیقی نیز می باشد و دارای 8 خروجی برای باندهای موسیقی می باشد.

همچنین در یک مدل خاص از تاچ پنل های 7 اینچ و 10 اینچ علاوه بر استفاده از آنها به عنوان یک سیستم کنترل مرکزی، می تواند به عنوان آیفون تصویری نیز مورد استفاده قرار گیرذ.

ویژگی های تاچ پنل هوشمند فراهوش

  • کنترل مرکزی کلیه نظیر سیستم روشنایی، سیستم امنیتی، سیستم سرمایش و گرمایش…
  • قابلیت استفاده به عنوان سیستم صوت مرکزی
  • قابلیت استفاده به عنوان آیفون تصویری
  • کنترل کلیه سیستم های هوشمند بدون سیم کشی یا کابل شبکه
  • عدم نیاز به استفاده از باطری
  • قابلیت نصب آسان به صورت توکار و روکار
  • قابلیت اتصال به اینترنت به صورت وای فای یا کابل شبکه

جهت استعلام قیمت خانه هوشمند knx ثبت سفارش و طرح هرگونه سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

دکمه بازگشت به بالا