بین الملل

نتانیاهو درگیر پرونده قضایی خطرناکی شده است

شبکه لبنانی «المیادین» به نقل از یک منبع امنیتی ایرانی نوشت که بنیامین نتانیاهو بر اساس اطلاعاتی که ماهیت آن بعداً مشخص خواهد شد، درگیر یک پرونده قضایی خطرناک است.

به گزارش مجله لوکس، منبع امنیتی ایرانی به شبکه خبری المیادین گفت که قوه قضاییه رژیم صهیونیستی هنوز این پرونده را فاش نکرده است زیرا این پرونده «تهدیدی برای امنیت» رژیم اشغالگر است و در صورت فاش شدن جزئیات این اطلاعات، زندگی سیاسی نتانیاهو در معرض خطر واقعی قرار خواهد گرفت.  

وی افزود: قوه قضاییه رژیم اشغالگر از ترس هرج و مرج سیاسی و امنیتی در صورت فاش شدن جزئیات پرونده مربوط به نتانیاهو و احتمال سلب اعتماد از وی یا برکناری وی از سمت خود، این اطلاعات محرمانه را از افکار عمومی پنهان می کند.

این منبع همچنین اشاره کرد که شخصیت‌های برجسته سیاسی حزب «یش عتید» به ریاست «یایر لاپید» رییس اپوزیسیون، پرونده را به دستگاه قضایی تحویل داده، اما دستگاه قضایی آنرا در زمره «پرونده‌های فوق سری» طبقه‌بندی کرد.

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا