ورزشی

میزبان جام ملت‌های آسیا روی نوار بدشانسی

دومین بازیکن تیم ملی فوتبال قطر پیش از برگزاری جام ملت‌های آسیا مصدوم شد و این رقابت‌ها را از دست داد.

به گزارش مجله لوکس، تیم ملی فوتبال قطر چند روزی است اردوی آمادگی‌اش را برای حضور قدرتمند در جام ملت‌های آسیا آغاز کرده است. اما به نظر می‌رسد مدافع عنوان قهرمانی روی نوار بدشانسی قرار دارد؛ چرا که دومین بازیکن کلیدی‌اش پیش از برگزاری جام ملت‌های آسیا مصدوم شد و این رقابت‌ها را از دست داد.

روزنامه الرای نوشت آسیب‌دیدگی محمد مونتاری از ناحیه مچ پا جدی است و او باید هر چه سریع‌تر جراحی شود و به این ترتیب جام ملت‌های آسیا را از دست می‌دهد. مونتاری در دیدار دوستانه اخیر قطر مصدوم شد.

او دومین بازیکنی است که از فهرست نهایی تیم ملی فوتبال قطر به خاطر آسیب‌دیدگی خط می‌خورد. پیش از این اسامه الطیری در اردوی قطری‌ها دچار پارگی رباط شده بود.

تیم ملی فوتبال قطر، مدافع عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیاست و پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد قطر با وجود میزبانی شانس بسیار اندکی برای قهرمانی دوباره در جام ملت‌های آسیا دارد.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا