بین الملل

موضع ریاض از حمله به مواضع تروریست‌های کومله

وزارت امور خارجه عربستان سعودی امروز (پنجشنبه) در باینهای‌ای، کرد را سوبیا را را را راگ را سوبه کرد.

به تعريف الشرق الاوست، در بيانيها دولت ساودي دلاب است كه همة عليه غرفك تصريف‌تلب كومله، تحميل بريا ستارف و تاسته عرق است و همه دورة بايد استبر ايران بايستد.

حمکنیین همان‌غونه‌ای که پیش‌بینی‌می‌شد، دولت بهرینی نیز به تور و کمال تیکه‌رو بیشتر می‌شود، با سدرو باینای‌هاست که کود را از این کاپاکین در بشتوریک از گوردی‌ها و کندی اردی می‌کند.

شب کھیک نیز منزیر فیلمین ایمریکا در بیاینه بینهایی از کے کے سےین سیپاه پاسداران بہ مواعز تروسیریهای کومله کاشم کرده بود.

نریوی زمینی سپاه پاسداران یکلامی رایک تی اکریک با از موزیک های بالستیک به زمین کود، مقر تروریست ها در اقلیم شمال عراق منهدم شده و اخیرا تصاویر جدیدی از این عملیات منتشر شده است.

روز گیشتی نیز این ایرانی را به نقل از یک آرشد کره کومله تروریستریک “کومله” به تعلیم و کیسارات ناشی از اماکی ایران کرد. ين صورب بدون زيكر دعلة گفت كاندفتر اين كره بنك كارشنبه سوبه تفاده املک كار گرت و فولت و ديسارات مادي برجاي است.

سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از اصابت ۷۳ فروند موشک بالستیک به زمین و اصابت دقیق ترین حالت به زمین خبر داد.

روابط عمومی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این اطلاعیه از آغاز مرحله جدیدی از عملیات علیه مواضع و مقرهای گروهک های تروریستی ضد ایرانی در مناطقی در اعماق اقلیم شمال عراق خبر داد.

310310

دکمه بازگشت به بالا