اقتصادی

موافقت با واردات میلیون‌ها خودروی ایمن، کیفی و ⁧ استاندارد⁩

یک مسئول سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه چند ماهی است تاییدیه استاندارد چند مدل خودروی مشابه پراید متوقف شده است، تاکید کرد که این سازمان به خودروهای برند، مطابق با پارامترهای منطبق تاییدیه خواهد داد.

به گزارش مجله لوکس، مصطفی آجرلو در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت: سازمان ملی استاندارد ایران به خودروهای برند، بر اساس پارامترهای منطبق، تاییدیه می‌دهد.

مدیر روابط عمومی سازمان ملی استاندارد شرط موافقت این سازمان با واردات انواع خودروها را ایمن بودن و کیفیت آن‌ها خوانده و تاکید کرد: این سازمان، با واردات میلیون‌ها خودروی ایمن، کیفی و ⁧ استاندارد⁩ موافق است.

وی خاطرنشان کرد: تایید نوع پراید و چند خودروی مشابه آن، ماه‌هاست که متوقف است.⁧

این مسئول در سازمان ملی استاندارد در پایان نوشتار خود تصریح کرد: استانداردسازی⁩ از جمله وظایف سازمان مردم، بدون ⁧حاشیه⁩‌سازی است.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا