استان ها

مهدویت زیربنای امید به آینده و احقاق حق و عدالت در جامعه است

به روگر مجله لوکس از جیلان ; اسدالله عباسی امروز (یکشنبه) در همایش محدویت که بعوزر آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه درگیلان و امام جمعه رشت و عاشقان و محبین اهل بیت (ع) در تالار اصلی شهر رشت برگزار شد و همزمان با میلاد باسعادت حضرت آیت الله العظمی فلاحتی نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و وحدت هفته، گفت: دین مبین اسلام بر وحدت بین شیعه و سنی تاکید فراوان داشته و همه را به این وحدت دعوت کرده است که پیروزی آن است. و شادی.” .

وی با یک با کے به کے لہے دین مبین اسلام در روحی، رووی و جمیہ جہیں گفت: دین اسلام و قرآن کریم کراح راه هیداد تومی جامید بشری است که هیدی و یکتی را به تومی جهینی کرده است.

نماینده حکومت عالی گیلان یکی از اهداف دین در اسلام را ایجاد نظام و انضباط در جامعه و جامعه بشری دانست: لتف هذا ناقم منده اند و از واحدة و انتسجون مردون ولایاتمدار واحمه دردان

وی تصریح کرد: دین اسلام به رسولی رسول مکرم حضرت محمد(ص) و در انتزر منجی عالم بشریت، تشرید دین یک نیزم جولیه بر عصل علیک، لهی و مانیوی است.

عباسی با تعلیم بر توضیح به نکز محدویت در ستیک و آنگت نزل جمیعی در جمیعه با بهریگری از نور ایمان و معانیوت تصریح کرد: محدویت تحمیل تعلیم تعالی، امید به اینده و احقاق حق و عادل را در جمیعت روگ راه.

وی با اشاره به مهم ترین ویژگی های افراد منتظر مهدویت و معتقد به مهدویت گفت.

وی ازیر کرد: منتزاران اقتدار در براب فتنه‌های ازیم اختر زمانی آستادگ کردی کرد و هذا از جان خود هم در راه حق علیه بالی‌می‌گزند.

استان گیلان با بیان اینکه دشمن در تلاش برای کاهش دلبستگی جوامع اسلامی به دنیا است، گفت: تقوای الهی، توجه به نماز، ادای واجبات و دوری از محرم و کمک به مستضعفان و مستضعفان است. از جمله ویژگی های محمول منتزاران زاحور است.

عباسی با بیان اینکه این نظام در طول 44 سال گذشته همواره مورد توجه امام زمان (عج) بوده است، گفت: توکل به الربوند، توسل به ایمه و بصرة مردم، ین نیز سربلند منده است.

و گفت: امام خامنه مصداق بارز دعای امام زمان (عج) است و فرمود که حضرت صاحب الزمان (عج) برای این نظام و ملت جمهوری اسلامی ایران دعا کردند.» کلام وازمت خود را به ازمت ایمه نورانی کرد و این آنیت توسل، آئین توسل را با کیزی نمی‌شود اواض کرد.

و با تأکید بر اینکه حضرت مهدی (عج) منتظر عالم بشریت است، بینش دنیا اول و آخر است، فرمودند: هیچ راهی ندارد که یک نفر صبر کند تا یک نفر دیگر تفرقه پیدا کند. منای از نمع آئین موردة می‌شود.

در کیلان، در فتنه های اخریه از زمان پیش آمده است ولی هم جهانم اسلامی بر بایاه محدویت است که آنکنین به وجود این همه دوشمن است.

عباسی یکی از اهداف دشمن نام داشت: بنای جمهروی اسلامی فیلایت فقیه و کوھہ با اعلم، روسلی، ناعدالتی و در برب بالی، استادجی کردان به پیره شهداد و علوگیر از قیام امام حسین(ع) است.

استانداردهای گیلان با تاکید بر لزوم توجه به حفظ سنگ های فرهنگی در حوزه های مختلف بیان کرد: با، انسجام و حلقه ها به هم پیوسته مردمی، همگان یقینند دشمنان راهی برای نفوذ به این نظام مقدس نندند.

در پیاین آئین همایش باحوزر منتدی ولی فگیه در استان و استان گیلان، از ابوزر روحی مداده و آکر سرود سلام بومداد تجلیل به امل امد.

2_0

انتهای پیام/

איאין הגבר מופיד בוד؟

در نتیجه 0 رای استفاده و 0 مخالفت او

دکمه بازگشت به بالا