ملت ایران شکوه مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت

جمهوری اسلامی | قدس

مجله لوکس/لرستان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: ملت شکوه مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت.

 سرتیپ دوم پاسدار نعمت الله باقری در پیامی مشارکت پرشور ملت شریف ایران اسلامی در انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت و برای رئیس جمهور منتخب آرزوی موفقیت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر ملت شریف ایران اسلامی و آحاد بسیجیان عزیزِ ولایتمدار با حضور با صلابت و پرشور خود، شکوه مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشته و باور خویش را به آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی به گوش جهانیان رساندند و دشمنان قسم خورده ی ایران اسلامی را بیش از پیش مایوس کردند.

مشارکت فعال و مقتدرانه ملت شریف ایران در دو جمعه پی در پی، حماسه‌ای با شکوه و ماندگار را رقم زد که نشان‌دهنده‌ی همدلی و اتحاد ملی و تضمین‌کننده امنیت کشور و باعث خنثی شدن توطئه‌های داخلی و خارجی نیز خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره تمامی شهدا به ویژه رئیس‌جمهور شهیدمان حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان، به منتخب مردم برای کسب اعتماد اکثریت مردم به‌عنوان رئیس‌جمهور ایران اسلامی، تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون دارم.

و من الله توفیق
نعمت الله باقری

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا