عمومی

مصرف برق در کردستان از مرز ۵۰۰ مگاوات عبور کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی توزیع برق کردستان، سیدمحمد فتحی، اظهار کرد: با نزدیک شدن به روزهای گرم سال مصرف برق در کشور و به تبع آن در استان افزایش می‌یابد.

وی افزاد ریختن و با همکاری سازمان‌ها، ادارات، مراکز نظامی و مدیریتی و همچنین همراهی بخش‌های خانگی، کشاورزی و صنایع، مصرف برق مصرفی تا میزان مصرف استان برابر با میزان تعیین شده باشد.

وی اوج مصرف میزان برق را بین ساعات ۱۲ تا ۱۷ و ۲۴ اعلام کرد و گفت: ۲۰ کار هیچگونه خاموشی با برنامه‌های در سطح استان کردستان اعمال نمی‌شود و تنها برای مدیریت بار در شبکه‌ها به صورت برنامه‌ای و نقاط خاموشی‌هایی در بخش‌های صنایع و کشاورزی در قالب تفاهم نامه انجام می‌شود.

فتحی افزودن: بیشترین میزان مصرف برق در سه ماه نخست امسال از مرز ۵۰۱ مگاوات عبور کرده است که در طی سال گذشته این میزان مصرف در این ایام از سال در استان کردستان چند سابقه بوده است.

وی با اشاره به میزان مصرف متوسط ​​میزان مصرف برق در طول شبانه روز به پله های در حال تغییر است، افزودن: افزودن بر روی صورت خصوصی صورت گرفته، در حوزه فرهنگ سازی نیز بایستی جستجوهای لازم برای کاهش میزان مصرف انرژی الخصوص در پیک بار می گیرد.

فتحی با فایل برایکه مصرف زیاد برق باعث می‌شود تا میزان بارگیری از تجهیزات افزایش یابد، اظهار داشت: این موضوع باعث آسیب به تجهیزات می‌شود و در نتیجه خاموش شدن‌های ناخواسته و بدون برنامه در سطح استان می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا