مشارکت حداکثری دغدغه اصلی عرصه انتخابات ریاست جمهوری است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد حاجی زاده شامگاه یکشنبه در نشست مدیران رسانه های استان قم با موضوع انتخابات که در مجتمع نور اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد با اشاره به ویژگی های رییس جمهور شهید گفت: شهید رییسی همواره در بین مردم بود و از ارتباط با مردم انرژی می‌گرفت و خستگی نمی شناخت.

وی بیان کرد: باید الگوهای مدیریتی همانند شهید رییسی را به جامعه شناساند و سیره رییس جمهور شهید را باید برای جامعه تبیین کرد که مهمترین ویژگی وی کار برای رضای خداوند بود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم افزود: شهید رییسی مطیع محض رهبری بود و همواره منویات مقام معظم رهبری را مورد توجه داشت و برای حل مشکلات و خدمت به مردم خستگی نمی شناخت.

وی گفت: شهید رییسی اولویتش توجه به مناطق محروم بود و در سفر به قم هم به منطقه کم برخوردار نیروگاه رفت و با مردم نشست و صحبت های مردم را شنید.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم ادامه داد: رییس جمهور شهید به امور معنوی توجه ویژه ای داشت و هر ماه برای زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و مسجد مقدس جمکران به صورت هماهنگ نشده به قم می آمد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به آمادگی استان برای برپایی انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه افزود: در حوزه انتخابات تمرکز ما بر روی چهار اصل سلامت، مشارکت، رقابت و امنیت است.

حاجی زاده بیان کرد: در افزایش مشارکت، قم در انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی رتبه نخست را داشته و در این زمینه ۱۲ پله رشد کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم ادامه داد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی هیچ شکایتی از سوی کاندیداها نداشتیم که این امر نشان‌دهنده امنیت مطلوب برگزاری انتخابات در استان قم بود.

وی اضافه کرد: از همان روزهای ابتدایی اعلام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، آسیب شناسی برگزاری انتخابات دوره های قبل صورت گرفت و در اسفندماه انتخابات قم برای اولین بار در کشور به صورت تمام الکترونیکی برگزار شد و نتایج نیز تا اذان صبح پس از برگزاری اعلام شد.

حاجی زاده تاکید کرد: مشارکت حداکثری دغدغه اصلی عرصه انتخابات ریاست جمهوری است و باید در این زمینه تلاش کرد چرا که دشمنان نیز به این صحنه چشم طمع دوخته اند.

دکمه بازگشت به بالا