اجتماعی

مسئولان نسبت به انتقادات گوش شنوا داشته و به اصلاح امور بپردازند/ مسأله حجاب از احکام ضروری اسلام است

واکنش ایت‌الله مکارم شیرازی به تعریف اخرین کیشور;

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پی این واکنش با صدور بیانیه ای در رابطه با اغتشاشات اخیر، ضمن تاکید بر حق اعتراض مردم به ویژه جوانان، لزوم توجه به قانون و سوء استفاده از قانون را پیگیری کرد. دشمن، مسئولین می خواستند به انتقادات گوش دهند

به گزارش گروه فرهنگ آنا، آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پی این واکنش با صدور بیانیه ای در خصوص اغتشاشات اخیر، ضمن تاکید بر حق اعتراض مردم به ویژه جوانان، بر لزوم پرداخت هزینه ها تاکید کرد. توجه به قانون و سوء استفاده از دشمن، از سوی مسئولان.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

السلام علیک یا رسول الله یا رسول الله

مردم شریف ایران در چند روز اخیر درگیر مشکلات و فشارهای اقتصادی هستند.

در آئین مین دیسمان و کینه توزان ب امرین با کری کی خوردگان ب اسلام از جوانی را از مسیر رافرف را مسیر را به بهین به حقین داد. اما مدروم متديّن و فهيم با ​​حوزر اوغاهانه، مثل هميشه خيال خام دوشمان را نقش بر عب كريدان.

در آئین مقاوم رائع می‌دانم کند نیکت و نصیک بدرانه را متذکّر شوم:

1-انتقاد و اعتراض حق مردم به ویژه جوانان است و حتی در صورت وجود اشکال و انتقاد، اگر مربوط به عملکرد مسئولین و یا نحوه اجرای برخی قوانین باشد، انتقاد وجود دارد و باید مورد توجه قرار گیرد. کار نگرد، آشکار کرد; و بر فاسلاسین نیز نسبت به این سریکتا کوش شنوا دلد و به حق، به اشله امور بپرشر.

2-فضایی‌مجازیِ‌رها و بی‌دیبوتا، ابزاری خطرناک در برهم زدن آرامش روانی و امنیت اخلاقی و اجتماعی و با جدایی زیاد از آن دامنگیر همه مردم می‌شوند با بالابردن هوشیاری، مدیتا می‌شوند تا کود و کودی‌هایشان در کنار امان از امان باشند. .

3- بر همه مفاصلان با #شفاف-کردن فزاء، به راسانی به سوک و بیان سورسانی به و باشتونی‌ها در کارها و کستی‌ها، فرصت را از دروغگویان و بدبینان بگیرید و اعتماد مردمی را که از بالاترین حامیان هستند جلب کنید. .

چهارم: مشکل حجاب یکی از مهم ترین و ضروری ترین احکام دین در اسلام است که فواید و برکات فراوانی برای جامعه و مردم دارد و زنان و دختران جامعه اسلامی به آن توجه دارند صحیح است و اگر برخی راه حل ها یا سرعت ها برای این مسیر مناسب نیستند، باید اصلاح شوند.

پنجم: جی نازیمی هافیز است و تعریف و رامکی جامی است و تحایف آن از کیںہ۔۔۔۔۔۔۔

ششم: دستگاه قضایی می‌بایست به دور از جوسازی و با توجه به تمام جوانب، همه اتفاقات تکراری را بررسی و با مقصران در هر پست و مقام و یا جایگاه اجتماعی برخورد قانونی و مردم شریف را در جریان دقیق قرار دهد.

هفتم: مردم عزیز می دانم که این ملت کیشور و نظام جمهوری اسلامی با فرهنگ و ساختار اصیل خود در معرض بدبینی و خیانت و هجوم دشمنان و منافقین است. پریں و پومست کشدن کیشور کامن آیین پیرویزی است; مسؤولانی که به آنها خدمتگزار مردم می گویند، وظیفه دارند این راه را آسان کنند و آسایش و مشکلات مردم را مطرح کنند.

در پیاین به درگاه الهی خازنه در درگاه برمی‌دارم و از المتعالی عزّت اسلام و ردوم و بردور و تعلیم ایران و اولوّ رجمه شدا و علوّ قداه اولوّ کدا و علوّ کادا و علوّ قدا هدا از درگاه الحدوان منّان وحدرم.

در کے کیں در کار برکه برکی و سردیکت رودومی، عده ای نیز در برک از سکیشر به بهانه خانوم مهسا امینی در کیابان ها تجمین و به اموال کامولی کے هاینی وارد و به مقدسات اسلامی نیز کیرد کرد.

در بي حتي به قرآن و السلامت اسلامي تسرويل و به هوكوان عائط علي تعليق جينت و راحيايي در عن تعام با نام جمعة بزور امت رسول الله، اين مراسم امروز در چند استان كيشور برگزار شد و مردم اقدامات آشوبگران را محكوم كردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا