اجتماعی

مسئولان به خواسته‌های مردم گوش دهند و مشکلات آن‌ها را حل کنند/ مردم هیچ‌گاه خواهان تخریب، اهانت و ایجاد ناامنی نیستند

  آیت الله نوری همدانی: مسئولان به خواسته مردم گوش می دهند و مشکلاتشان را حل می کنند/ مردم هرگز نمی خواهند تخریب کنند، توهین کنند و ناامنی ایجاد کنند.

آیت الله نوری همدانی گفت: لازم است مسئولان به خواسته های مردم گوش فرا دهند و مشکلات آنها را حل کنند و نسبت به حقوق آن ها حساس باشند.

به گزارش خبرگزاری مجله لوکس، آیت الله العظمی نوری همدانی از داوران گفت: بار دیگر عده ای از احساسات مردم ایران سوء استفاده کردند و برخی به قرآن کریم و مقدسات توهین کردند و این باعث شد که برای ما متاسف شوند

ين مرجع تقدم عرض المزيد داد داد: دوسمان بدانند مردون شريف يران اسلامي همواره مدافع نظام و انقلاب اصيل بوده و هستند و نسبت به مقدسات آنها حساس هستند لذا وضع اين گونه افراد جدا از صف مردان است. و هیچ وقت نمی خواهند بیت المال را از بین ببرند، به مقدسات بی احترامی کنند و ناامنی ایجاد کنند.

آیت الله نوری همدانی در پایان تاکید کرد: لازم است مسئولان به خواست مردم گوش فرا دهند و مشکلات آنها را حل کنند و نسبت به حقوق آنها حساس باشند و به این نکته توجه کنند که حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) فرمودند: آنان کسانی هستند که در انقلاب جان و مال خود را از دست دادند و در آغوش امام و انقلاب ایستادند و هرگونه اهانت به مقدسات و هرگونه تضییع حقوق مردم عزیز و اهل بیت محکوم است.

انتهای پیام/

איאין הגבר מופיד בוד؟

در نتیجه 0 رای استفاده و 0 مخالفت او

دکمه بازگشت به بالا