اجتماعی

مدارس گناباد غیرحضوری شدند – مجله لوکس

مجله لوکس/ خراسان رضوی مدیر آموزش و پرورش گناباد گفت: به دلیلی از سویه جدید بیماری، کلیه فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس شهرستان گناباد به استثناء مدارس چندپایه روستایی، به مدت 10 روز به صورت مجازی برگزار می شود.

حسین احمدی در گفتوگو با ذکر عنوان کرد: به دلیل نشان می دهد سویه جدید در کشور از جمله در شهرستان آباد بنا بر آخرین تصمیم ستاد مرکزی استان در تاریخ یکشنبه 10 بهمن ماه، کلیه فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس شهرستان گناباد به استثنای مدارس چندپایه روستایی از تاریخ سه شنبه، ۱۲ بهمن ماه، به مدت ۱۰ روز و تا پایان هفته آینده به مجازی و غیرحضوری خواهد بود.

وی بیان کرد: منظور از مدارس چندپایه روستایی مدارسی است که از یک تا 15 نفر دانش آموز دارند و در این مدارس با توجه به اینکه تراکم جمعیت پایین است، فعلا آموزش در آن به صورت حضوری و البته با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، همچنان ادامه خواهد داشت. دانش‌آموز یا دانش‌آموزان علائم‌دار می‌شوند، فعالیت این مدارس غیرحضوری می‌شود.

طی ۲ روز گذشته به طور متوسط ​​۷ الی ۸ دانش‌آموز به یکی از بیماران مبتلا شده‌اند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد در مورد مطالعه دانشآموزان این شهرستان به شرح نیز گفت: در یکی از 2 روز گذشته به طور متوسط ​​هفت الی هشت دانشآموز به بیماران مبتلا شده اند. اولین روز سال

احمدی گزارشان کرد: همکاری مدارس با ستاد مرکزی گزارش خوب است و بنا بر دانشگاه علوم پزشکی مدارس شهرستان بالای 85 درصد مسائل بهداشتی را رعایت می کنند و در مواردی نیز که 2 الی سه آموزش در مدرسه ای به بیماری آسیب می رسانند، کل فعالیت های آن مدرسه باید به آن عمل کند. صورت مجازی باشد که یکی ۲ مورد در هفته اخیر داشتیم.

آموزش و پرورش شهرستان گناباد گفت: از آغاز بیماری مدیر بیماری و طی 2 سال گذشته خانواده ها با مجموعه آموزش و پرورش شهرستان بسیار خوب و امیدواریم این همکاری ها ادامه داشته باشد و در روزهای پیش رو هم خانواده ها شرایط آموزش مجازی را در منازل داشته باشند. برای دانش‌آموزان فراهم کنند تا هر چه سریع‌تر محیط‌ها را به حالت عادی بازگرداند و بتوانیم فعالیت‌های حضوری را انجام دهیم.

بنا بر آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار ماسک در حال حاضر شهرستان گناباد در وضعیت زرد طبیعی قرار و بنا بر گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در 24 ساعت گذشته 128 تست انجام شد که تست 84 نفر مثبت اعلام شد. همچنین دا حال حاضر سه نفر به دلیل تشخیص در بیمارستان علامه بهلول گنابادی بستری هستند. قل قربانیان از ابتدای ابتدایی 365 مورد گزارش شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا