اقتصادی

محدودیت تردد در محور تهران – شهریار/ ترافیک سنگین در محور چالوس

سازمان راهداری از هشدار محدودیت تردد در محور تهران – شهریار در پی اجرای عملیات تعریض و ترمیم درزهای انبساط پل خبر  داد. 

به گزارش مجله لوکس، براساس اطلاعات دریافتی از مرکز مدیریت راه‌های کشور، سازمان راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد: در پی اجرای عملیات تعریض و ترمیم درزهای انبساط پل در محور تهران-شهریار، محدودیت تردد در این محور اعمال می‌شود. بازه زمانی عملیات از چهارم مرداد ۱۴۰۲ تا ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح است. 

همچنین موقعیت دقیق اجرای عملیات از کیلومتر ۰۲+۰۵ تا ۰۲+۰۸ محور تهران – شهریار تقاطع اتوبان فتح و اتوبان چیتگر است. تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

همچنین در حال حاضر وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری حاکی از آن است که ترافیک در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه‌بیشه و آزادراه تهران – شمال (مسیر جنوب به شمال) حدفاصل تونل البرز تا پل زنگوله و آزادراه قزوین – رشت محدوده‌های شیرین‌سو و رودبار سنگین است.

تردد در محورهای هراز و فیروزکوه (مسیر رفت و برگشت) روان و بدون هرگونه مداخلات جوی است.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا