مجریان «رویداد صدرا» باید زیست‌بوم اقتصادی دنیا را به‌خوبی بشناسند

ابراهیمی:

مجریان «رویداد صدرا» باید زیست‌بوم اقتصادی دنیا را به‌خوبی بشناسند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر عنوان کرد: رمز موفقیت رویداد صدرا پیوند صنعت و آموزش است و ما مجریان «رویداد صدرا» باید زیست‌بوم اقتصادی دنیا را به‌خوبی بشناسیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخستین «رویداد صدرا» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر، سلمان اسماعیلی، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و رؤسای ادارات و ارگان‌های استان همدان و شهرستان ملایر در سالن شهید تاجوک واحد ملایر گشایش یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر، رویداد و نمایشگاه صدرا را کشف فرصت‌های شغلی برای دانشجویان و تأمین نیروی متخصص برای صنعت دانست.

ستار ابراهیمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر صنایعی در کشور وجود دارد که رشته مربوطه آن در دانشگاه‌ها موجود نیست و برای حل این مسئله مدل‌های مورد نظر همچون ایجاد دانشگاه‌های علمی کاربردی، دانشکده‌های فنی و مدل صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی مدنظر است.

وی متذکر شد: رمز موفقیت رویداد صدرا پیوند صنعت و آموزش است و ما مجریان طرح باید زیست‌بوم اقتصادی دنیا را به‌خوبی بشناسیم و مطالعاتی درباره رویداد‌های آینده جهان و همچنین انرژی‌های تجدیدپذیر داشته باشیم تا در اینگونه مدل‌ها موفقیت احصا شود.

سلمان اسماعیلی فرماندار ویژه شهرستان ملایر درباره ارتباط آموزش، فناوری اطلاعات و صنعت سخنانی ایراد کرد.

دکمه بازگشت به بالا