اجتماعی

لزوم توجه به رشته مهندسی حریق/اعلام آمادگی مجلس برای اصلاح خلاءهای قانونی در آتش نشانی تهران

معاون حفاظت و پیشگیری از آتش سوزی سازمان حفاظت و ایمنی آتش نشانی تهران و دبیر پنجمین اجلاس بین المللی حفاظت و ایمنی آتش نشانی تهران گفت:

به گزارش مجله لوکس، کامران عبدولی در مراسم اختتامیه پنجمین نشست بین المللی ایمنی آتش نشانی و ایمنی شهری که امروز برگزار شد، گفت. تیمی حودة 40 نفره بود و در غیلب آخورهای فریشی کار شد.

وی گفت: سعی کردیم چالش های آتش نشانی را مطرح کنیم و به دانش آموزان و دانش آموزان کمک کنیم. در قاعد تلفیقی که نیاز بود با علم با علم بدون نمع دادیم. برای ولین بر راکش سانتوا در همایش شد.

عبدولی با بیان اینکه اگر فرهنگ ایمنی را اصلاح کنیم و به جایی برسانیم که مردم خواستار امنیت باشند، می توانیم در آینده حتی علائم آتش نشانی ایستگاه ها را کاهش دهیم، گفت: متاسفانه در کیش کیا کرمی کریمی روست نگرفته است.

وی گفت: کیشورهای ترکیں دونی بیش از 25 سال است که در فیشه هیریق هیریک می کندل است.

دبير آين همايش گفت: 22 دانش برتر كيشور در بشاه آين همايش با ما صوربيه دردن.

عبدولی گفت: من اهمیت امنیت را شناسایی و درک کرده ام و خلاءهای ایمنی را در نمایشگاه کشف کرده ام.

سازمان ایمنی و پیشگیری آتش نشانی سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران گفت: متأسفانه در سال 98 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و امسال مجددا برگزار شد.

وی گفت: 280 مقاله علمی داشتیم که در نهایت به 199 مقاله برتر رسیدیم.

عبدولی رمضاد داد: با ورجازین های کوبی در آیین راستا ساکریک دادتیم و رستبرا کوبی روست کریت. همچنین 2 کارگاه اضافی همزمان با پنل ها برگزار شد که بسیاری از کشورها از جمله فرانسه و استرالیا نیز در آن حضور داشتند. رست برای که از همایش فرات از انتزیار ما بود و انکیدیریم روند بیدا کند. در این رویداد 35 شرکت تولیدی و واردکننده، 15 شرکت دانمارکی و 20 شرکت تولیدی حضور داشتند.

அக்குக்கு வியுக்கு மாலை ஬ிருக்குகு

در ادامه این نشست اقبال شکری نماینده مردم تهران در شورای اسلامی گفت: شاید گاهی که از حوادث و بحران ها صحبت می کنیم، تصور کنیم که نشانه آتش تنها مترادف با بحران و بحران است و در این عرصه حضور یک فرد نمایان می شود.

وی ادامه داد: البته این درست است و اقدامات ارزشش را دارد. به تحمیل در بافت فرسوده برای کا کامه را می شود و ککرت می کند و می کند. همی پهپاد است ک می تودان این کار را می دهد و این نشاننی است که کود را به این بافت کرده است; در دائة کاملاء نشم از حماك رو به جلو در عرض المزيد دارد. این نشان از قدرتمند بودن سازمان است و نشان می دهد که دستگاه های جدیدی در این راستا ایجاد شده است و باید بیش از گذشته از این سازمان حمایت شود.

این نماینده مجلس گفت:

شاكري رمضان داد: اتش نشني جاكلا هاكلاهاي را كردة را كردة و ب تربيبة شركة هي سلاه را سلاح را كرديه ام دهد هي تريحة هي صلاح سلاه را شركتوسي را كه به من در آينده ترية را ترية را را . باید درود گفت به این رود که کے ہین ہے ہے

در شهرهایی مانند تهران مخاطراتی مانند فروریختگی سازه ها و زمین های فروریخته وجود دارد که ممکن است با آن مواجه شویم. اما آن کیز که به شروت یک سیکل شهر با آن همین هیریک است که در بلاسکو و سینا دیدیم.

وی با یکت به تعادین بلاسکو، سینا اتهر و متروپل گفت: شیب از دست دادن ازیانز ما دائین پیدا کرده است و این قبل کوبول نیست. قدسم به ساعدة از آئین روزانزین بر می کیزیم و علیه کلانشیر می کینیم اگ کلا کلا کلانی با مسرت با مسرت با مسرت این بر می کیزیم بر می کیزیم و در عمانی کلانشهر ه ها کلانشهر ها کانیم این ها کلانشهر یک کلانشهر است. . در کاستی های که قنون شهرداری دارد علیه استمین با شوری اسلامی شهر تهران، منزارت راه و شهرسازی، قوه جدی و..

شاكري گفت: به ناظرم مي راسيد گفت و گوهاي كه از سوي دردانه تحميل شد ايندهي بوري دادت ك از آن وازيد مي كنيم.

وی افزود: ائش نشنی اختار هم می ده و در بک از آن مسادر ایشنشنی اختار 7 بار است و که زمانی باید آئین اکتار 7 کانها را پیزانی ساز. افرادی که درخواست کمک می کنند استقبال نمی شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا