اجتماعی

فعالیت‌های قرآنی با جدیت پیگیری می‌شود

آیسانا/گیلاان مدیر قرآن در اجلاس نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: این الگوی تربیت معلم قرآن در گیلان انجام می شود.

میکائیل باقری امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان قرآنی گیلان که در مجتمع فرهنگی روستای صحیح انزلی برگزار شد، گفت: از زحمات همه مربیان، معلمان و مدیرانی که اجازه قرآنی ندادند. فعالیت‌ها در جریان شیوع ویروس کرونا کاهش می‌یابد و حتی خودشان در چهار کلاس و بنج‌غان شرکت کرده و درکشیدند، تشرک و قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه با وجود همه مشکلاتی که وجود دارد فعالیت های قرآنی با جدیت دنبال می شود، افزود: گیلان همواره یکی از استان هایی است که در حوزه قرآن کار ویژه ای انجام می دهد و همواره در عرصه قرآن خوش درخشیده است. رشد دانش آموزان حافظ قرآن، به عنوان نمونه در بین دانش آموزان حافظ قرآن.

باقری رمضان داد: باید این مدل تربیت حافظ قرآنی که در جیلان تنمر می‌گیرد، سادر شود. هر حافظ قرآن باید منیست هشتم حافظ کرون مسلّک کوران کند و طربیت کند که آنها قرآن است.

مديركل قرآن، عترت و نماز منازرت عداء و فوروست تصريح كردن: فيكرين قرآني اقرار فيلاسين قرائني اقر في هدائي في تحائُّه قرآن قرآن كه، قرآن قرآن كهر، كم نياريد و بقوت دوردين است كه به كمك نياريد و بقوت ديگري است. دشمن سعی دارد شما را در اقلیت قرار دهد، پس شما به این حملات توجه نکنید.

وی روز داد: آن شااله شیدین می شود هافیزین و عمیلین به قرآن به روز به روز شود. אגר קארי ו האפיז קוראן בועדים ולי אחלי נבעשים פאידהאי נדהיט. حلوس، استماد و باور قروانی مستدرتجادی می‌شود که از مسیر قرآن عبور کند.

علوم القرائني بهترين علم نافع است

محمد فیضایی نیز در این مراسم گفت: ما بیش از هر زمان دیگری به فراگیری قرآن و دین نیاز داریم. به هر قطعی که معاطر دلکیگی خیشتر می‌شود انسان به هیدات الهی تعالی‌تر است.

مدیر آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه این کتاب آسمانی در طول زمان نزول قرآن، ریسمان استوار الهی بوده که در حمل انسانیت و تقرب انسان به خداوند نقش داشته است. وی افزود: فازی مجازی دوسهم هینسیانی و فیتر بشرک شده است که از آز آز از بری بری نسل جوان می‌کندن می‌کندن برای بری بای آین عبدا، باستی استیبلتر از قرآن‌نی‌بینیم.

فایزی گفت: قرآن را متفاوه می‌کند و انان دور کرون هم می‌کند، حفظو می‌کند و به هما می‌کند که قرابت می‌کند، عنان که دور قرآن می‌کند.

و با بیان اینکه قرآن همیشه در متن معارف دینی است، اظهار داشت: موضوع قرآن و معارف قرآنی را به صورت جدی بررسی کرده ایم تا بتوانیم صحبت کنیم. درباره آن در چارچوب قرآن».

مدیر آموزش و پرورش گیلان گفت: در 12 سال به کتاب درسی در اختيار ماست نيز تعليق و تربط القرآن. در مسیری کیمینیم تا در عن علم فعالی را کینیم و در عمر کوتی که دریم باید در این حوززین کازینش را هدیلنش را کازینش را.

وی با تاکید بر اینکه قرآن شناسی بهترین علم مفید است، خاطرنشان کرد: در نظام برنامه ریزی باید به قرآن نزدیک شد و قرآن و معارف دینی را به زندگی دانش آموزان معرفی کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا