حوادث

فرونشست در خیابان شهیدان کاظمی اصفهان

مجله لوکس/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حادثه فرو نشست زمین در خیابان شهیدان کاظمی استان اصفهان به علت فرسودگی خط لوله انتقال فاضلاب ۱۴۰۰ میلی‌متری بوده که حفره‌ای با عمق ۶ متر و عرض ۵ متر ایجاد کرده است.   

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با مجله لوکس، درباره حادثه فرو نشست زمین در خیابان شهیدان کاظمی استان اصفهان اظهارکرد: این حادثه به علت فرسودگی خط لوله انتقال فاضلاب ۱۴۰۰ میلی‌متری بوده که حفره‌ای با عمق ۶ متر و عرض ۵ متر ایجاد کرده است.   

وی افزود: بلافاصله تیم‌های فنی عملیاتی و مدیریت بحران شرکت‌های آب و فاضلاب و شرکت گاز در محل حاضر و تمهیدات ایمنی را برای پیشگیری از حوادث احتمالی اجرا کرده‌اند.

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خیابان شهیدان کاظمی تا رفع خطر مسدود و محدودیت‌های ترافیکی در محل اعمال شده است، افزود: در حال حاضر تیم‌های امدادی شرکت گاز در حال تعویض لوله هستند و شرکت آب و فاضلاب برای تعویض و اصلاح لوله اقدام کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های امدادی و خدمات شهری منطقه و سازمان آتش نشانی جهت اجرای طرح‌های ایمنی در محل حضور دارند.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا