فایننشال تایمز: حامیان مالی دموکرات‌ها کاندیداتوری بایدن را محکوم به فنا می‌بینند

اتو | شال

فایینشال تایمز از قول منابع مطلع نوشت، حامیان اصلی مالی حزب دموکرات آمریکا، فرماندار میشیگان و فرماندار کالیفرنیا را به عنوان کاندیداهای مورد قبول بجای بایدن در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ می‌بینند.

به گزارش مجله لوکس، یکی از این حامیان مالی نزدیک به جو بایدن رئیس جمهور آمریکا گفت: «کاندیداتوری جو بایدن محکوم به فناست. من بزرگترین حامی بایدن هستم و او خدمتگزار حقیقی و مورد قبول مردم است، اما محکوم به شکست است. ما باید تمام تمرکز خود را بر روی چیزی که بعدا اتفاق می‌افتد، معطوف کنیم.»

روزنامه فایننشال تایمز همچنین خاطرنشان کرد: «گرچن ویتمار، فرماندار میشیگان حمایت بیشتری در میان حامیان مالی دارد و افراد زیادی هستند که می‌گویند این زن فرصت بیشتری برای شکست دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوری‌خواهان در ایالت‌های چرخشی مانند میشیگان دارد.»

به نوشته این روزنامه، برخی از اهداکنندگان و حامیان مالی در حمایت از حزب دموکرات بی میل هستند تا زمانیکه بایدن از رقابت‌ها کنار بکشد.

این درحالیست که ویتمار و «گاوین نیوسام» هر دو پیشتر بر حمایتشان از انتخاب مجدد بایدن به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا تاکید کرده بودند.

در ۲۷ ژوئن، آتلانتا، جورجیا، میزبان اولین مناظره ریاست جمهوری ایالات متحده بین جو بایدن و دونالد ترامپ بود. به گزارش شبکه خبری سی.ان.ان، عملکرد مناظره بایدن باعث وحشت دموکرات‌ها شد، در حالی که شبکه خبری ان.بی.سی گزارش کرد، دموکرات ها «خودکشی دسته جمعی» انجام دادند.

حامیان مالی دموکرات‌ها، از زمان مناظره فاجعه بار بایدن با ترامپ همچنان نگران وضعیت رئیس‌جمهور کنونی آمریکا و رای‌گیری او هستند و می‌گویند که کارزار رئیس‌جمهور یک نبرد اجتناب ناپذیر برای جانشینی را در چهار ماه مانده به انتخابات نوامبر به تعویق می‌اندازد.

کامالا هریس، معاون بایدن که در میان حامیان مالی است که فکر می‌کند شاید بایدن باید عوض شود، گفت، چندین حامی مالی می‌گویند باید صدها میلیون دلار حمایت مالی از یک کاندیدای جدید صرف شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا